Czy Barney i Robin mają szansę być razem?

Dla tych, którzy lubią domysły poniżej kilka informacji od producentów serialu.

Podczas spotkania twórcy serialu Jak poznałem Waszą matkę stwierdzili, że związek Barney’a i Robin nie jest skazany na porażkę.
W finale obecnego sezonu z pewnością zobaczymy kogo poślubił legendarny playboy i chociaż nadal nie wiadomo czy to będzie Robin… Para ma być ze sobą.
Co z dziećmi?

Wiadomo, że Stinson ich nie chce, a Robin… chociażby chciała to nie będzie ich mieć. Zapytani w tej sprawie Carter i Craig szybko zaczęli bronić pary:

„W ogóle nie widzimy tego jako powodu do zerwania dla Barneya i Robin”  – powiedział Craig, zaznaczając jeszcze, że „Barney chce dzieci w bardzo hipotetycznym sensie. On myśli, że posiadanie dziecka będzie cool. Wyśmiewał się z dziecka kiedy to zrobiło kupkę w pieluszkę. On może nie być gotowy na bycie ojcem. Barney w głębi siebie tak naprawdę sam nie wiem czego chce.”

Carter dodał : ” Barney i Robin są tak bardzo zakochani… Oni są skazani na związek ponieważ oboje są tak pokręceni. Będą się uczyli naprawiać błędy z przeszłości aby tym razem wszystko zadziałało na serio”.

Dla fanów tej pary to wspaniała wiadomość. Szkoda, że wyszła na jaw tak szybko 😉

2 odpowiedzi do “Czy Barney i Robin mają szansę być razem?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *