Czy Katherine i Robin opuszczą Wisteria Lane?

Abc chce przenieś Dana Delany do nowej produkcji i to sugeruje, że w nowym sezonie nie będzie jej już w Gotowych na wszystko. Jest oczywiście jakieś „ALE!”
Po pierwsze – Dana nie podpisała jeszcze kontraktu z serialem (Body of evidence).
Po drugie – nawet jeśli się podpisze na kontrakcie nie znaczy to, że pilot z jej udziałem spodoba się publiczności i zostanie wciągnięty do ramówki
Dana marzy jednak o roli w nowej produkcji: „nigdy nie wiadomo z pilotami- powiedziała Delany – wiele z nich nie jest ciągniętych, wiec całe to rozważanie może być bezcelowe. Ale jestem pełna nadziei. Kocham moją postać w Evidence i mam nadzieję, że się wszystko ułoży.”
Idealnym rozwiązaniem dla aktorki byłaby rola w „Evidence” w następnym sezonie i robienie okazjonalnych wizyt w desperatkach. Twórca „Gotowych na wszystko” obiecał jej, że nie zabije jej postaci i że zawsze jest mile widziana na Wisteria Lane.

Na razie Dana Delany koncentruje się na skończeniu tego sezonu Desperatek. Czy aktorka uważa, że jej gejowskie przebudzenie się przyjmie? „to może uczynić ją szczęśliwszą niż kiedykolwiek była”. Przyznajmy ona nie ma najlepszej historii z mężczyznami.
Obecna serialowa partnerka Katherine – Julie Benz również trafi do nowego pilota Abc (bardzo mocnego dramatu „No ordinary family”). Julie ma nadzieję, że będzie szczęśliwe zakończenie dla Katherine i Robin. „Uważam, że pomysł aby razem odjechały w zachodzie słońca jest świetny” – przyznała aktorka.
A Wam będzie brakować Katherine w Desperate Housewives?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *