Danie dnia zastąpi Julię?

Nie ma oficjalnego potwierdzenia ze strony TVN, jednak jak podaje se.pl po ostatnim odcinku „Julii”, który będzie miał miejsce 21 grudnia 2012 zobaczymy pierwszy odcinek nowego serialu, w którym w głównych rolach ponownie spotkają się Julia Kamińska i Filip Bobek.

Na razie wszystkie szczegóły produkcji objęte są tajemnicą.
Czy TVN postawi na nowy serial „codzienny”, kiedy Julia notuje bardzo słabe wyniki oglądalności? Okaże się niebawem.

„Danie dnia” w stałej ramówce ma pojawić się już w styczniu.

fot. źródło: http://juliakaminska.eu/blog/

7 odpowiedzi do “Danie dnia zastąpi Julię?”

  1. „Super Express” chyba kłamie. We komentarzach do wpisu , z którego pochodzi zdjęcie z Filipem Julia napisała, że to nie jest produkcja TVN-u. Ale to było w sierpniu, może teraz plany się zmieniły, i serial faktycznie wejdzie w miejsce „Julii”

  2. Nie wiem czy to dobry pomysł obsadzać Filipa Bobka w 3 serialu popołudniowym TVN-u w tym drugi raz z Julią Kamińską u boku. Myślicie, że TVN by się na to zdecydował?

  3. I nie chodzi mi o to, że go nie lubię, po prostu co za dużo to nie zdrowo. I pewnie znów byłby szefem wielkiej firmy;) Po tym jak w Julii mamy kolejną po Majce i Prosto w serce udawaną ciążę i kolejną po Prosto w serce amnezję to już wszystkiego się spodziewam.

  4. Nadal nie znam szczegółów produkcji (bo mało kto je zna, poza aktorami (scenarzystką jest Julia Kamińska)) ale to ma być podobno serial stricte związany z gotowaniem. Nie wiem dokładnie w jakim sensie, aczkolwiek to może być taki poradnik kulinarny z gościnnym występem aktorów znanych z BrzydUli itp.
    I też nie wiem czy to najlepszy pomysł…

    MikeSnieg nie wiem czy kłamie, czy to news wyssany z palca, a TVN daruje już sobie seriale „codzienne” po bardzo słabej Julii, która ma oglądalność poniżej przeciętnej i walkowerem przegrywa z Klanem i Pierwszą miłością (bardzo prawdopodobne, że pojawi się kolejna „Ukryta prawda” czy inne cudo). W zasadzie jak firma robi serial to albo na zamówienie dla konkretnej stacji, albo z pomysłem aby to tej stacji sprzedać. Być może serial już został kupiony TVN, a my tego nie wiemy 😉

    Mam jednak wątpliwości dotyczące reklamy. Już powinny pojawić się banery, plakaty, streszczenia odcinków itp. A tu cisza. To niepodobne do TVN… Nie liczcie raczej na „Danie dnia” w grudniu 2012. Chociaż mogę się mylić 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *