Dariusz Kordek w Linii życia

Już 13 maja widzowie poznają nowego bohatera serialu „Linia Życia”! Dariusz Kordek zagra Leona – piosenkarza, który w czasach świetnosci Grety Anderssen śpiewał z nią na scenie. Teresa Kessler (Małgorzata Potocka) ma za sobą karierę artystyczną i to ona występowała na scenie jako Greta Andersson. Leon podkochiwał się w Teresie – przyprawiając Adama Kesslera (Zbigniew Suszyński) o palpitacje serca.

Leon i Teresa występowali w duecie estradowym. Święcili triumfy w latach siedemdziesiątych. Leon jest również dawną miłością Teresy. Wtedy jednak Teresa wybrala dom i rodzinę. To spotkanie po latach poważnie namiesza w życiu Teresy.
Adam skutecznie namawia Teresę na wzięcie udziału w programie telewizyjnym, rezentującym gwiazdy estrady lat siedemdziesiątych. W studiu Teresa spotyka Leona i dowiaduje się, że skreślono go z udziału w programie. Teresa proponuje, żeby śpiewali razem. Odnoszą sukces. Na wieść o tym, że żona spotkała dawnego przyjaciela i zaśpiewała z nim duecie, Adam nie jest zadowolony…

Jak Adam poradzi sobie z zazdrością? Można się o tym przekonać oglądając serial „Linia Życia” na antenie Telewizji POLSAT od poniedziałku do piątku o godzinie 19.30 i w paśmie powtórkowym o godzinie 11:30. Emisja odcinków „Linii Życia” z udziałem Dariusza Kordka od 13 maja.

fot. Polsat S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *