3 odpowiedzi do “Desperate 6×10 nowe tajemnice [PL]!”

 1. Właśnie obejrzałam ten odcinek.
  Katherine wmówiła policji że to Mike wbił jej nóż w brzuch, to samo powiedziała też swojej adoptowanej córce. Co więcej wmawiała jej że Mike ożenił się z nią, a Susan nie może się z tym pogodzić. Susan ściągnęła jej córkę i wszystko jej opowiedziała. Katherine wpadła w furie.
  Przez to że Lynette oskarżyła Carlosa ten może stracić pracę. Lynette stara się porozmawiać z Gaby ale ta nie chce jej słuchać.
  Bree w końcu daje do podpisania Orsonowi papiery rozwodowe i zjęcia z jego przyjacielem z więzienia. Orson mówi jej, że nigdy nie wysłałby jej do więzienie, więc nie potrzebnie się starała. Bree miała wyrzuty sumienia.
  Potem zadzwoniła o Karla, że z Orsonem wszystko skończone i że mogą się spotkać w motelu na „świętowanie”. Jej rozmowę usłyszał Orson ale nie wiedział że rozmawiała Karlem.
  Bree obiecała mu że na świątecznej imprezie nie pokaże się z jej nowym mężczyzną.
  Ale na impreze niespodziewanie przychozi Karl. Orsonowi wydaje się jednak że Karl jest tylko jej prawnikiem. W końcu Bree przyłapuje Karla na podejrzanej rozmowie. Okazuje się że ten wynajął pilota który ma przelecieć nad Wisteria Lane z transparentem „Bree czy wyjdziesz za mnie? Kocham Karl.” Ale ponieważ obiecane było Orsonowi że nie mogą się ujawnić Karl chciał to odwołać. Niestety pilot zdążył wylecieć.
  Karl postanowił więc powiadomić Orsona o tym że kocha jego żonę.
  Doszło do bójki, w końcu wkroczyła Bree.
  W samolocie który wynajął Karl doszło o tragedi. Pilot zabrał swoją zrzedzącą żonę. Która powiedziała mu że po rozwodzie zabierze mu połowę firmy i ją sprzeda, facet dostał zawału. Kobieta nie umiała latać i wylądowała na Wisteria Lane.
  Zabijając kobietę która szantażowała Angie, o mało nie tratując jednej z córek Gaby (uratowała ją Lynette tym samym ponoć straciła swoje bliźniaki). Samolot w końcu zatrzymał się w domku, w którym obecni jeszcze byli Bree, Karl i Orson. Na koniec pokazana jest zakrwawiona ręka jednego z nich. Ręka jest męska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *