Dorota Naruszewicz i Bartek Kasprzykowski 19 kwietnia w „Hotelu 52”!

19 kwietnia w „Hotelu 52” zameldują się: Dorota Naruszewicz i Bartek Kasprzykowski. Pojawi się również Agnieszka Pawełkiewicz w roli ciężarnej dziewczyny – Naruszewicz i Kasprzykowski wynajmują jej brzuch. Artur (Krzysztof Kwiatkowski) nakryje Natalię (Laura Sajmojłowicz) z Marcinem (Antoni Paradowski). Marcin nie będzie dawał za wygraną – czy przekona Natalię, żeby powróciła do malowania? Igor (Kamil Kula) zacznie porządkować swoje życie. Na koniec – Prus (Jacek Koman) zaproponuje pracę Andrzejowi (Marek Bukowski).

W Hotelu 52 pojawia się 23-letnia ciężarna Gabi (Agnieszka Pawełkiewicz). Już wkrótce wyjdzie na jaw, że została wynajęta przez małżeństwo – Irenę (Dorota Naruszewicz) i Cezarego (Bartek Kasprzykowski), aby urodzić im dziecko. Za każdy miesiąc ciąży dostaje pieniądze. Dziewczyna ma wyrzuty sumienia w związku z tym. Jej zdaniem, nie ma jednak innego wyjścia. Marzy o własnym salonie masażu. Zanim go otworzy, planuje zrobić kurs fizjoterapii. Umożliwią jej to pieniądze zarobione na ciąży. Irena i Cezary dokładają wszelkich starań, aby matka ich przyszłego dziecka czuła się komfortowo. Wszystko mają zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Dla najbliższych i sąsiadów wymyślili nawet odpowiednią historyjkę, wyjaśniającą nagłe pojawienie się w ich domu dziecka. Mimo planu wręcz idealnego sprawy potoczą się własnym torem…
Marcin (Antoni Paradowski) szykuje dla Natalii (Laura Samojłowicz) niespodziankę – bez pytania przybija na ścianie jej gabinetu obraz, który kiedyś namalowała. Próbuje przekonać Lipską, że ma talent, który się marnuje. Szefowa Hotelu 52 nie wydaje się być przekonana. Widać, że rozmowa o przeszłości i malarstwie jest dla niej nieprzyjemna.
Artur (Krzysztof Kwiatkowski) zdaje Prusowi (Jacek Koman) telefonicznie sprawozdanie ze swojego pobytu w Wiedniu. Prosi szefa o dyskrecję – dziś zamierza wrócić do kraju i zrobić niespodziankę Natalii. Nie wie, że wieczór z Natalią zaplanował także… Marcin. Konsjerż odwiedza Lipską z szampanem. Zamierza uczcić pewne wydarzenie – bez wiedzy Natalii wystawił na aukcji internetowej jej obraz, który od razu sprzedał. Ucztowanie zostanie przerwane nieoczekiwanym pojawieniem się Artura w drzwiach mieszkania Lipskiej…
Igor (Kamil Kula) planuje wybrać się na studia. Nie wie, jednak na jaki zdecydować się kierunek. Ma nadzieję, że w ten sposób zajmie głowę nauką i przestanie myśleć o Marzenie (Aleksandra Popławska) – Przybylska wciąż nie daje znaku życia. Poza tym praca w roli taksówkarza nie jest dla niego szczytem ambicji. Iwona (Magdalena Cilecka) czuje się dumna z syna.
Andrzejowi (Marek Bukowski) w końcu udaje się znaleźć ciekawą ofertę pracy. Negocjacje dotyczące umowy prowadzi w restauracji Hotelu 52. Scenie przygląda się Prus. Po zakończeniu rozmów zaczepia go Wiktor. Proponuje Wysockiemu intratną ofertę współpracy. Zaskoczony Andrzej nie od razu podejmuje decyzję. Musi najpierw przemyśleć propozycję. Podczas kolacji w domu Iwony i Andrzeja Prus wyłuszcza szczegóły współpracy. Będzie się ona wiązała w licznymi wyjazdami poza Warszawę. Wysockiego ostatecznie skusi wysoka pensja. Igor zauważa, że Iwona wpadła w oko Prusowi. W jego na pozór bezinteresownej pomocy Andrzejowi zaczyna dostrzegać interes. Czy faktycznie Wiktorowi przyświeca jakiś cel?

Emisja 8 odcinka piątej serii „Hotelu 52” 19 kwietnia o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *