Dr House 7 – co zobaczymy w siódmej serii

W siódmym sezonie House będzie zachowywał się jak zakochany nastolatek. W pierwszym odcinku nowej serii porwie ukochaną na romantyczny dzień z dala od szpitala i dziecka Cuddy (z pewnością chodzi o wycieczkę na plażę – jak wynika ze zdjęć, które pojawiły się w sieci). Oczywiście taka sytuacja nie będzie miała miejsca codziennie i szara rzeczywistość prędzej czy później dopadnie zakochanych.

„Zakochani nie mogą unikać rzeczywistości – niemożliwa byłaby sytuacja, w której Cuddy zapomina o szpitalu i dziecku. House ma łatwiej – sam jest trochę dzieckiem” mówi producentka serialu Katie Jacobs.

Wiadomo, że House w najnowszym sezonie będzie trzymał się z dala od prochów. Nowy związek będzie rozwijał się powoli – czekaliśmy na to sześć lat, więc nie spodziewajcie się, że pokażemy wszystko w trzech odcinkach – mówi produkcja.

Prawdziwy test dla pary zobaczymy już w drugim odcinku siódmej serii, kiedy zakochani wrócą do pracy w szpitalu. „Jak to jest, kiedy śpisz ze swoją szefową, która w pracy mówi „nie”? Para będzie starała się jednak prowadzić „normalne życie”. House&Cuddy wraz z parą Wilson&Sam będą próbować zachowywać się jak inne pary. Dojdzie przez to sporadycznych napięć i konfliktów.
„Czy ta czwórka da radę się ze sobą dogadać?”

Jeśli chodzi o resztę szpitalnego personelu – wiadomo już, że Jennifer Morrison podpisała umowę na kilka odcinków nowej serii. Nie oczekujcie, że wypełni tymczasową lukę po Trzynastce (aktorka opuści początek serii, by nakręcić film). Oczekujcie raczej nowej lekarki, która najprawdopodobniej będzie miała romans z jednym z chirurgów.

fot.http://images.fanpop.com

6 odpowiedzi do “Dr House 7 – co zobaczymy w siódmej serii”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *