Dramatyczna akcja ratunkowa 24 maja w finale 5. sezonu „Hotelu 52”!

24 maja w finałowym odcinku piątej serii „Hotelu 52” emocje sięgają zenitu. Natalia (Laura Samojłowicz) chce wrócić na studia do Paryża, Marcin (Antoni Paradowski) wyznaje Lipskiej miłość, Igor (Kamil Kula) nie może się doczekać wyników testu DNA na ojcostwo. Rezydent Hotelu 52, Łukasz (Maciej Musiał) stawia na nogi całą obsługę – w jego pokoju wybucha pożar! Rozpoczyna się dramatyczna akcja ratunkowa! Czy życie kogoś z personelu znajdzie się w niebezpieczeństwie? Gościnnie w serialu wystąpi Anna Polony.

Natalia (Laura Samojłowicz) myśli o wyjeździe do Paryża. Chce wznowić naukę na Akademii. Pyta badawczo Artura (Krzysztof Kwiatkowski). Ten nie reaguje tak, jakby się spodziewała – zachęca ją do wyjazdu. Natalia dochodzi więc do wniosku, że Górski ostatnio w ogóle jej nie zauważa. Atakuje go, co wywołuje kłótnię. Lipska przyznaje, że jest zazdrosna o Justynę (Marta Juras). Tymczasem Igor (Kamil Kula) czeka na wyniki testu DNA na ojcostwo. Marzena (Aleksandra Popławska) nie ma pewności, kto jest ojcem dziecka. Szwed czuje podświadomie, że on. Ale czy na pewno? Łukasz (Maciej Musiał) wprowadza się do apartamentu na dobre. Przywozi swoje „zabawki” – bębny, gitarę elektryczną i keyboard. Goście hotelowi skarżą się na hałas… Lipska umawia się z Marcinem (Antoni Paradowski) na kawę. Narzeka na Artura. Konsjerż zbiera się w końcu na odwagę i wyznaje Natalii miłość… Co na to Lipska? W hotelu zjawia się emerytowana aktorka Helena Smólska (Anna Polony). Zagaduje personel hotelowy. Widać, że samotność ją uwiera. Jola (Magdalena Stużyńska – Brauer) i Iwona (Magdalena Cielecka) od razu rozpoznają w Helenie słynną gwiazdę – wychowały się na filmach z jej udziałem. Aktorka rozpowiada, że przyjechała do Hotelu 52 na wywiad. Szybko wychodzi na jaw, że kłamie. Iwona, przeglądając strony internetowe, zauważa wiadomość o nagłym zniknięciu Heleny Smólskiej… W wyniku pozostawionego niedopałka pokój Łukasza zajmuje się ogniem. W hotelu panuje zgiełk. Personel bierze udział w ewakuacji gości. W tym samym czasie omdlała Iwona znajduje się w swoim gabinecie. Marta (Magdalena Lamparska) idzie po menedżerkę, jednak sama traci przytomność, dusząc się dymem…

Emisja finałowego, 13 odcinka piątej serii „Hotelu 52” 24 maja o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

fot.Polsat S.A.

4 odpowiedzi do “Dramatyczna akcja ratunkowa 24 maja w finale 5. sezonu „Hotelu 52”!”

  1. Chodzą słuchy, że Hotel 52 ma nie pojawić się już w ramówce i zostać zastąpiony przez inna produkcję, więc całkiem możliwe, że pożar zakończy serial.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *