Dramatyczny finał „Szpilek na Giewoncie”!

Czy Ewa Drawska uniknie śmierci?
Związek Ewy z Bartkiem przechodzi kolejny kryzys. Ewa nie może pogodzić się z tym, że Bartek wciąż nie uregulował spraw, związanych ze swoim rozwodem. I nieustannie wyręcza Joannę w opiece nad dzieckiem.
Dlatego kiedy na swojej drodze spotyka Jakuba, który oferuje jej pomoc w wynajęciu stoku na imprezę integracyjną, chętnie z niej korzysta. Przyjmuje również zaproszenie na kolację.

Podobnie jak propozycję kilku lekcji jazdy na nartach, by wziąć udział w zawodach narciarskich podczas wspomnianej imprezy. Z kolei Ewa zaprasza Jakuba na kulig, na którym jest też Bartek…
Widok Ewy w towarzystwie Jakuba bardzo wstrząsnął Bartkiem. By o tym nie myśleć Bartek bierze jak najwięcej dyżurów w pogotowiu górskim.

Tymczasem Ewa trenuje jazdę na nartach pod okiem Jakuba. Daje się także namówić na wspólną wycieczkę w góry.

W czasie, gdy Ewa i Jakub wspinają się w górach, w radio podają komunikat o zejściu lawiny i zaginięciu dwojga ludzi. Do Bartka, który akurat pełni dyżur w pogotowiu górskim, dzwoni Artur z informacją, że Ewa z Jakubem są w górach….

Oczywiście informacje o trzeciej serii pozwalają fanom na pewne przypuszczenia.

fot. Polsat S.A.

Jedna odpowiedź do “Dramatyczny finał „Szpilek na Giewoncie”!”

  1. Zginac nie zginie bo wiadomo, ze już trzecia seria na jesień 🙂 Mam nadzieje, ze nowa seria bedzie dużo lepsza od drugiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *