Druga szansa 2×06 – Justyna przechodzi do konkurencji – streszczenie

Premiera 9 października 2016.
A poniżej prawdziwa epopeja 😉

KRÓTKIE:

Monika i Marcin spędzają namiętną noc, jednak kobieta wyjeżdża bez słowa.
Lekarz namawia żonę na wylot do USA – sam postanawia zostać w kraju. Justyna przechodzi pod opiekę Starczyńskiej.
Lidka i Grzegorz ustalają szczegóły opieki nad Brandonem, którego mama jest za granicą. Sara nadrabia stracony czas z Dominikiem.
Zeit ma pomysł na nowy program czym imponuje ważnej personie. Monika zgadza się na spacer z Adamem. Pod domem całuje go w policzek.

…………………………….
EPOPEJA
Przyjazd Moniki odgrzewa emocje między nią a Marcinem, dochodzi do konfrontacji oraz… wybuchu skrywanej namiętności. Wydaje się, że noc powinna zmienić relacje między tą dwójką, jednak rankiem Monika wyjeżdża bez słowa pożegnania. Grzegorz tłumaczy Lidce, że Alina wyjechała do pracy za granicę i że pod ich opieką zostawiła jego synka. Ustalają wspólną wersję, którą przedstawić chcą dzieciom i najbliższym. W biurze serialu „Szansa” kolejne zmiany. Nowy szyld „Star Studio” a obok na drzwiach tabliczka z logo agencji Moniki. Jej „podwójna” rola producentki i agentki nie podoba się Starczyńskiej. Monika jednak nie daje się zastraszyć konkurentce i przypomina, że Prezes zgodził się na taki biznesowy układ. Starczyńska wciąż namawia Justynę, żeby przeszła pod jej impresariat. Kusi ją konkretnymi propozycjami, a Justyna wreszcie ulega i mówi…Tak. Pragnie być zauważona i doceniona, a czuje, że jest wciąż w cieniu, że wciąż jest numerem dwa zarówno dla Ksawerego, jak i dla Moniki. Na tym właśnie tle wybucha wielka kłótnia między nią a Ksawerym. Sara nadrabia stracony czas z Dominikiem. Bawią się świetnie na placu zabaw, Sara jednak nie wie, że z ukrycia fotografuje ją paparazzi. Po powrocie do domu Dominik źle się czuje, a lekarz stwierdza przeziębienie. Lidka szykuje catering, a Grzegorz przejmuje na siebie dostawy. Zbiera kolejne zamówienia od nowych klientów, niestety myli opakowania i naraża się ich ważnemu klientowi, czyli Igorowi. Na szczęście Monika łagodzi sytuacje i między dwójką mężczyzn nie dochodzi do awantury. Monika przychodzi na próbę stand up’u Rutkowskiego. Wychodząc z pubu wpada na Zeita, który pozuje paparazzim przed butikiem. Monika podejrzewa, że to tzw. „ustawka”. Prezes zabiera Monikę na drinka w gronie wielkich graczy rynku telewizyjnego. Ich celem na wieczór jest lobbowanie „Szansy” i walka o nominacje dla serialu do nagród telewizyjnych „Gwiazdy tv”. Wśród zaproszonych gości jest Hein, organizator gali nagród, Markowski, jeden z największych producentów seriali oraz Jakub Zeit. Rzucony przez niego pomysł plotkarskiego programu wzbudza zainteresowanie Hrabiny, jednej z szarych eminencji rynku telewizyjnego. Marcin rezygnuje z wyjazdu do Bostonu. Namawia jednak Kingę by nie rezygnowała z marzeń i wyjechała sama. Artur radzi Marcinowi, żeby porozmawiał z Moniką… Administrator chce wyjaśnić status własności mieszkania Raków. Lidka każe mu rozmawiać z Grzegorzem. Monika zjawia się z wizytą i dowiaduje o Brandonie. Dziwi się, że okłamują dzieci. Lidka nie wie, co robić i przeżywa załamanie. Sara nie stawia się na umówioną przez Starczyńską kolację z wpływowym producentem. Adam wyciąga Monikę z kolacji i spędzają wieczór nad Wisłą. Monika pod domem całuje go w policzek, czego świadkiem jest nadchodzący Marcin.

Jedna odpowiedź do “Druga szansa 2×06 – Justyna przechodzi do konkurencji – streszczenie”

  1. ojeeeej całuje go w POLICZEK!!! no to sobie nagrabiła, lekarz teraz będzie bez słowa ją unikał, a może nawet wyleci do usa! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *