Druga szansa 4 – Zmiany w życiu bohaterów. Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Premiera 11 września 2017.

Historia Moniki Boreckiej rozpoczyna się dokładnie rok po dramatycznych wydarzeniach, kiedy to zginął jej ukochany Marcin. Czy czas zabliźnił rany? Monika obchodzi swoje urodziny. Przyjaciele, którzy otoczyli ją opiekę po śmierci bliskiej osoby, teraz przygotowali dla niej przyjęcie niespodziankę. Jest tort, szampan i prezenty – niestety nic nie jest w stanie wyrwać jej z żałoby. Od Oli dostaje w prezencie kolorową sukienkę, z przekazem, że już czas iść do przodu i zapomnieć. Jednak Monika nie czuje się na to jeszcze gotowa. Jedyną iskierką radości w jej życiu jest córeczka Basia. Prezes proponuje Boreckiej powrót do telewizji, ale ona nie jest tym zainteresowana. W drodze do agencji, którą Borecka prowadzi wraz z Olą, przypadkiem spotyka Zośkę, dwunastoletnią dziewczynkę, która zbiera pieniądze tańcząc na ulicy. Zaintrygowana utalentowaną tancerką śledzi ją i tak trafia do pewnego miejsca na warszawskiej Pradze. Tam poznaje tajemniczego Piotra (Michał Żurawski). Ksawery również nie może pogodzić się ze śmiercią ojca. Namawia Justynę, żeby zamieszkali w mieszkaniu Marcina. Podejmuje ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Znudzony muzyką chce teraz zająć się medycyną i tym samym spróbować pójść w ślady ojca. Anna Starczyńska i Jakub Zeit otrzymują zaskakujące wiadomości od lekarza. Czy ich starania o dziecko zakończą się sukcesem? Grzegorz wreszcie umawia się na randkę z Jagodą, która wróciła właśnie z Indii i jest teraz wojującą ekolożką. Czy uczucie między nimi to tylko chwilowa erotyczna fascynacja ? Ola nagrywa pierwszy odcinek programu medycznego, którego jest producentką i odkrywa gwiazdorski potencjał w swoim narzeczonym mężu. Niestety Artur jest stanowczy i nie chce porzucać prawdziwych pacjentów na rzecz telewizyjnej sławy.

6 odpowiedzi do “Druga szansa 4 – Zmiany w życiu bohaterów. Co wydarzy się w pierwszym odcinku?”

  1. „Ola nagrywa pierwszy odcinek programu medycznego, którego jest producentką i odkrywa gwiazdorski potencjał w swoim narzeczonym.”

    Przecież ślub wzięli! 😛 Gdzie popełnili takiego babola? Na filmpolski? 😛

  2. Nie mogę się doczekać! Liczę, że to odświeżenie i zmiany zrobią dobrze dla serialu. Jestem bardzo ciekawy jak potoczy się wątek Jagody i Grześka oraz Zeita i Starczyńskiej.

  3. Na Telemagazynie – ale wszędzie to samo! Brawo Serialowa za czujność! Ja tych długich nie czytam 😉

  4. Ale telemagazyn skądś to wziął. Sam nie pisze „streszczeń” odcinków, tylko dostaje prasówkę z telewizji, więc to TVN puściło babola.

  5. To piszą Ci, którzy mają płacone za każde zdanie 😉 Nie ważne są fakty, ważne, żeby było obficie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *