Druga szansa – Koniec miłości? – streszczenie 10 odcinka

Premiera 25 kwietnia 2016.

Marcin i Kinga bezskutecznie próbują się skontaktować z Ksawerym po kłótni w Rabanie. W końcu Marcin niechętnie przychodzi do Moniki i prosi o pomoc w odnalezieniu jego syna. Sam Ksawery jest totalnie załamany porażką na scenie. Tymczasem Justyna i Ola odkrywają, że filmik z nieudanym występem chłopaka wyciekł do sieci. Ksawery wciąż wściekły i upokorzony wszczyna kłótnię z Justyną i opuszcza mieszkanie niedługo przed wizytą Moniki. Marcinowi nie udaje się namówić syna na powrót do domu. Nie działają ani prośby ani groźby. Monika jest zmuszona stanąć przed poważnym dylematem: pomóc Marcinowi, którego argumenty i obawy rozumie? Czy być lojalną wobec swojego klienta? Zeit orientuje się, że Sara i Anna Starczyńska przygotowują dla policji wyjaśnienie, w jaki sposób w organizmie Sary znalazły się narkotyki. Chcą zrzucić winę na Monikę. Zeit odkrywa kto wrobił Monikę w posiadanie narkotyków. Okazuje się, że filmik z Ksawerym staje się hitem sieci. Na dodatek wszyscy doceniają jego śpiew. Pierwsza randka Oli i Artura kończy się katastrofą. Ola spanikowana ucieka z jego mieszkania. Monika doprowadza do pogodzenia się swoich rodziców. Monika podejmuje trudną decyzję: pomoże Ksaweremu wygrzebać się z kłopotów. Na przekór oczekiwaniom Marcina. Jak jej decyzja wpłynie na relacje z Marcinem? Czy dojdzie do ostatecznego rozstania między lekarzem a agentką?

5 odpowiedzi do “Druga szansa – Koniec miłości? – streszczenie 10 odcinka”

  1. Oczywiście. W kwietniu zakończą wszystkie programy – już dzisiaj był Finał Małych gigantów… Takie to były obiecanki-cacanki 😉

  2. A kto by tęsknił. Dla mnie ten serial przez grę głównej bohaterki jest niestrawny. Swoją droga macie racje co tam nich skończą w kwietniu a potem jeno powtóreczki.

  3. Wydaje mi się, że Ksawery nie skończył jeszcze 18 lat, więc jak to możliwe, że Monika robi cokolwiek w jego sprawie bez zgody jego rodziców?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *