Druga szansa „Możesz go odkupić” – po odcinku 7

Po pożarze, poszukiwaniu Urzędniczych kanalii i przekrętach na wyższych szczeblach, pracy policji, rozmów Moniki z Piotrem itp./itd. PO RAZ PIERWSZY jestem zmęczona tematem „Bazy”.
Chciałabym jakoś pchnąć do przodu ten wątek (a najlepiej go zakończyć) i zerknąć co tam u Swenssona i sprzątaczki i Zeita na wsi.
Ba! Tęsknię za Panią Jadzią 🙂

Chwalę podobne inicjatywy – jednak zabieranie połowy odcinka na dochodzenie prawdy pt. „Komu zależy na lokalu” – już mnie wkurza.

Podobnie fochy Justyny i powrót taty. Wiemy, że matka nie mówi całej prawdy, a w przeszłości wydarzyło się coś, co skutecznie wybieli „Dziadka”.
Nadal obstawiam, że chodzi o chorobę i pożegnanie z rodziną.
Trochę brzdąkania, trochę smutków, a w tle majaczy się Ksawery.

Sara całkiem zidiociała. Niebawem zapłaci wysoką cenę za „pomoc” ukochanemu.
Reality show wieje nudą, więc trzeba aktorce podać narkotyki, aby przed kamerami poświeciła gołą d*pą. Seks zawsze się sprzeda, a na bazie skandalu powstała niejedna kariera.
W tym wszystkim szkoda tylko zagubionej dziewczyny, a przede wszystkim Dominika, któremu nie umkną erotyczne poczynania matki.
W roli kontrowersyjnego reżysera… Piotr Głowacki! Chyba najbardziej zapracowany aktor w Polsce (niebawem policzymy jego kreacje) 🙂

Matka Brandonka nie ma dobrych intencji. Zniknie za 50 tysięcy złotych? Śmiem wątpić.
Chyba, że oficjalnie – na piśmie zrzeknie się praw do dziecka. W innym przypadku nie ma co jej wierzyć. Za kilka lat znowu wróci do Grześka z oczywistym szantażem.

Na wyróżnienie zasługują sąsiedzi i Mariusz Jakus – w roli złego przedstawiciela prawa 😉
Ogólnie doceniam dobór aktorów do Drugiej szansy. W każdym wątku pojawia się prawdziwa perełka.

Podsumowanie będzie krótkie. Czekam na kolejne odcinki, bowiem akcja pt.:Monika „ratuje Bazę” odrobinę się rozlazła i zaczyna gonić własny ogon.
PS. Justyna i Ksawery też muszą się ogarnąć, bo przypominają siebie z poprzednich sezonów 😉
2 bobry

5 odpowiedzi do “Druga szansa „Możesz go odkupić” – po odcinku 7”

  1. Odcinek 7 był na przeczekanie, bo w ósmym dzieje się już bardzo dużo. Jest Polina, Adam, Prezes, Starczyńska, rodzice Moniki i nie tylko. A w dziewiątym będzie już Zeit i Kaśka, więc wydaje mi się, że warto zaczekać!

  2. W następnym odcinku będzie mniej bazy, a w tym musiało być więcej bo pożar, zniszczenia itp. Mnie osobiście to się podobało bo w sumie trochę wyjaśniło się dlaczego baza. Akcja się zagęszcza, poznajemy nowe twarze, zły glina( Jakus), ojciec chłopca (Perchuć) na pewno coś wywinie.

  3. Ja wiem, że kolejne odcinki będą inne 😉 Tylko ja już powoli mam dość BAZY. Już chyba wolę, żeby Monika weszła w jakiś nowy projekt, albo cokolwiek.
    Znowu się zanosi na to, że z rewelacyjnego sezonu tworzy się jakieś kryminalno-sci-fi. Bo ileż można tropić człeka od wykupu kamienic.

  4. Mam nadzieje, że w końcu wydarzy sie więcej bo akcja stanęła, tak jak Monika z założonymi rękami, w jednym miejscu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *