Druga szansa „Nie ma mnie w domu” – po odcinku 11

Po traumatycznych wydarzeniach z ostatniego odcinka Monika lizała rany, a Adam starał się błagać o wybaczenie.
Były więc tony kwiatów, setki telefonów, a nawet wizyta u rodziców.
Niestety nie ma szans na ciąg dalszy. Nie dziwię się agentce, że nie ma ochoty na rozmowę z damskim bokserem.

Jeśli na początku znajomości facet traci nad sobą kontrolę, to raczej nic dobrego się dalej nie wydarzy.
Jest też Marcin, który odrzuca uczucie pacjentki (też pomysł z czapy) i biegnie dać rywalowi w pysk.
Akurat Swensonowi się należało.

Ale dlaczego po twarzy dostał Arturek?
Przecież chłop chce się żenić, przygotował oświadczyny – niespodziankę i zakupił pierścionek w Aparcie.
O co chodziło Oli?
To, że ukochany nie chce dać obrączki „tak po prostu” i ma romantyczną duszę jest powodem do obrażania, wyprowadzki, a nawet do bicia chaberdziami?
Scenarzyści chcieli, żeby było komediowo i romantycznie. Moim zdaniem wyszło idiotycznie.

Ksawery i Justyna kiedy nie są parą naprawdę dają się lubić.
Ludzie! W końcu normalna, rzeczowa, dorosła rozmowa. Uśmiechy, słowa wsparcia – niechaj tak zostanie.

Starczyńska została nagrana przez byłego wspólnika, który szantażuje ją filmem z erotycznymi igraszkami.
Gorzej jednak, że młody kochanek okradł ją z pieniędzy i poczucia własnej wartości.

Dziadek jak stary satyr bez oporów oceniał wielkość biustu młodych koleżanek wnuka. Mam nadzieję, że Pani Jadzia niebawem odrobinę utrze mu nosa.
Mam uczulenie na takie zachowanie u Panów w stosownym wieku 😉

U Lidki tradycyjnie problemy z Grzesiem.
Dzisiaj dzień z dziećmi i wagary są tragedią. Onegdaj wybaczyła drugą rodzinę i wybielała męża z większych grzechów (ale to już się powtarzam).

Epizod nudnawy.
Szkoda, że po chwilowym rozkwicie znowu wracamy do cierpienia przez duże „C”.
2,5 bobra.

7 odpowiedzi do “Druga szansa „Nie ma mnie w domu” – po odcinku 11”

  1. Trochę nie rozumiem tej twojej oceny bo mi się odcinek bardzo ale to bardzo podobał. Kady ma jednak prawo do własnej opinii. Po tym odc i ostatniej cudownej scenie to ja jestem pewna ze nawet jezelinMarcin nie będzie biologicznie ojcem dziecka Moniki ( ale myślę że będzie) to oni będą razem a Marcin pewnie uzna dziecko za swoje. Groźba Adama pokazała ze facet należy do tych którzy zawsze dostają to co chcą i nie unia przegrywać

  2. Jejusiu idiotyczne to wszystko.. Ten pomysł z zakochaną pacjentką to w ogóle jakaś abstrakcja. Na młodzież w tym serialu to mam uczulenie, mam wrażenie, że minął ich okres dojrzewania i zaczynają dojrzewać teraz, czyli w wieku 20lat. Udają dorosłych, a to gówniarze..

  3. ja też twojej oceny nie rozumiem, nie do końca się zgadzam, odcinek był mega cudowny, dużo emocji, wszystko mi się podobało, no może poza fochem Oli, też za bardzo tego nie rozumiem, o co jej chodziło, ale zakończyło się pięknie, Kożuchowska mnie mega zaskakuje, uwielbiam ją w tym serialu. świetna gra, bardzo dobrze się ją ogląda.

  4. Boże jakie toto się już robi nudne. Monika Adamowi nie wybaczy. Szkoda i Jeszcze raz SZKODA!!!! Topa jest 1000 razy lepszy o 1000 procent od doktorka i!Oczwiscie nikt nie lubi tych, którzy biją kobiety.

  5. Topa lepszy, może ale będzie miał lepszą rolę, myśle że jego starcia z Moniką będą ciekawsze do oglądania.

  6. ja lubię doktorka dużo bardziej od Adama a po za tym myślę że teraz dopiero jazda się zacznie bo jak Marcin i Monika będa razem a będa bezwzględu na to czyje dziecko Monika będzie miała ( pzynajmniej tak mi się wydaje a w sumie jestem tego pewna ) to Adam napewno będzie się chciał mścić najpierw nie da żyć Monice a na pewno potem za Marcina też się weźmie. Zawsze aktorzy zresztą wolą czarne charaktery a Adam chyba własnie taki będzie

  7. nie wiem czy widziałyście zwiastun 12 odc ale kurcze w jednej scenie w tej jak MOnika leży na łóżku czy na kanapie ma ona rękę na brzuchu ( wygląda to tak jakby wiedziała już je jest w ciąży) Nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale takie mam wrażenie. W ogóle cały zwiastun jest świetny i po nim no jestem pewna że bezwzględu na to czyje to będzie dziecko to Monika i Marcin będa razem i chyba już w 12 odc tak będzie. Jeżeli by w 12 odc już wiedziała o swojej ciąży to nie ma szans żeby to było dziecko Adama no chyba żeby to był 2 czy 3 tdzien a w to wątpię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *