Druga szansa – Nowe zdjęcia od oprawcy – streszczenie 6 odcinka

Premiera 16 kwietnia 2018.

Monika i Piotr oglądają tajemnicze zdjęcia, które dostali od anonimowego nadawcy. Wygląda na to, że prześladowca Moniki staje się coraz bardziej zuchwały i zaczyna z nią przebiegłą grę. Niestety Monika jest wciąż daleka od odkrycia jego prawdziwej tożsamości. Każdy z otaczających ją w pracy mężczyzn wydaje się podejrzany. Czyżby wszyscy mieli jakieś sekrety i grzechy na sumieniu? Monika jest coraz bardziej zdezorientowana i wie, że może ufać tylko sobie, mimo to nie traci siły i woli by odnaleźć sprawcę. W redakcji „Sobą być” nastaje wreszcie dzień, na który wszyscy czekali. Pierwszy numer pisma czeka na akceptację zarządu. Rośnie presja sukcesu, wszystkie oczy zwrócone są teraz na redaktor naczelną, jednocześnie zagęszcza się atmosfera wokół śledztwa Moniki. Czy Monika podoła wszystkim wyzwaniom? Piotr składa do prokuratury zawiadomienie o kłamstwach Marty i jej przyjaciółek. Prawnik Marty ostrzega ją, że sprawa ta może mieć dla niej poważne konsekwencje, jeśli okaże się, że to ona kłamie. Marta nie zamierza się poddać. Przygotowuje kolejny plan swojej zemsty na mężu. Zeit postanawia wprowadzić Kaśkę do swojego zawodowego świata, przedstawiając ją na przyjęciu u Dyrektora Aktywnej TV ważnym współpracownikom. Niestety z powodu temperamentu Kaśki Jakub wpadnie w niezłe zawodowe kłopoty. Będzie musiał zdecydować, co jest dla niego ważniejsze – czy blichtr show-biznesu czy szczere uczucie, jakim darzy go Kaśka? Ksawery i doktor Lipińska przypadkiem spotykają się na koncercie rockowym. Rozmowa, drinki, muzyka – atmosfera sprzyja temu by się lepiej poznać, a doktor Lipińska wyraźnie zaczyna zauważać czar młodego Kryńskiego. Czy Ksawery da się uwieść seksownej Pani doktor?

11 odpowiedzi do “Druga szansa – Nowe zdjęcia od oprawcy – streszczenie 6 odcinka”

  1. Agnieszka racja, nie wiem jak zakończy się wątek redakcji, ale jeśli większość osób z redakcji okazałaby się niewinna w sprawie Moniki to możnaby było pociągnąć ten wątek na szósty sezon. Kurcze, szkoda. Wielka szkoda.

  2. Cieszę się, że to już będzie koniec. Szkoda czasu na ciągnięcie na siłę i wymyślanie już nie wiadomo czego. Lepiej zakończyć serial…. zdecydowanie z sukcesem!! Ja żałuję, że tylko będzie 10 odcinków, a nie np. 13 😉 Z niecierpliwością czekam już na nowy serial z p. Małgorzatą Kożuchowską 🙂 Na pewno będę oglądać!!

  3. W 6 sezonie mogli dać więcej Svensona i Poliny, jakaś akcja z jej mężem, porwanie lub inne rzeczy, Monika pomaga Adamowi, rozwinąć wątek adopcji, Marty, coś dałoby się wymyśleć. I dla odmiany pokazać Monikę szczęśliwą. Następny serial też będę oglądać, może to będzie coś z komedii albo z Prawa Agaty, tylko M.K. w roli głównej.

  4. Racja Małgorzata, lepiej gdyby było 13 odcinków. 3 odcinki więcej to jednak dużo więcej. Może rzeczywiście lepiej to skończyć na takim poziomie.

  5. Ja myślę, że zakończy się tak: Monika znajdzie gwałciciela, którego skaże sąd. Marta w końcu odpuści, bo nie będzie miała szans. Monika i Piotr biorą ślub, adoptują Zośkę i żyją długo i szczęśliwie (nie zdziwiłbym się gdyby się jeszcze okazało, że Monika jest w ciąży z Piotrem, lecz mam nadzieję, że to sobie podarują). W innych wątkach to Polina będzie z Adamem, Zeit z Kaśką, a Ksawery to sam nie wiem czy będzie z Justyną czy z panią doktor.

  6. Kacper i to wszystko w 5 odcinkach? Jak na 2 szansę będzie to tępo ekspresowe, twoje przypuszczenia pasują mi, chcę też żeby z gwaltem była niezła afera, żeby mocno namieszali i poruszyli publikę. I jak najmniej Zeita i Kaski, ta 2 mocno mnie irytuje.

  7. No właśnie. Już połowa sezonu a wątek Ksawerego dopiero się zaczął. Jak chcą to sensownie skończyć, to w każdym odcinku, przynajmniej tych ostatnich będą musiały pojawiać się wszystkie wątki. Bo póki co to są schematy–jest Kaśka i Zeit, to nie ma Ksawerego itd.

  8. Bo tych wątków jest za dużo, Monika i Piotr, Svenson, Marta, Ksawery i tyle by starczyło. Jak jest za dużo wątków serial zaczyna być przeciągany i robi się nudno. Tak jak w 3 odcinku, Moniki było niewiele, a Zaita, Grzeska w nadmiarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *