Druga szansa „Powiedzmy, że źle Cię oceniłem” – po odcinku 9

Zeit nie jest ojcem. Kaśka wyraziła się jasno i na temat.
Chociaż ja na miejscu Jakuba dla potwierdzenia słów zrobiłabym badania DNA (akurat tego Pana na to stać).
Ileż to razy w polskim serialu prawda była wyznawana na łożu śmierci, czy w równie dramatycznych okolicznościach.

Odrobinę ubolewam, bo Adrianek to niezły miglanc 🙂 Byłoby wesoło spoglądać na relacje Panów.

Świetny wątek, który pokazał jak wygląda „fala krytyki”. Otóż stacja wykupuje sobie hejterów, czy dla odmiany „klakierów”, którzy na internetowych forach wypisują „swoje zdanie”.
Gdybyśmy zastanawiali się kiedykolwiek dlaczego niezły serial w zasadzie jest niszczony przez dziesiątki/setki komentarzy, a całkowity przeciętniak jest nazywany fenomenem 😉 – dostaliśmy właśnie odpowiedź.
(Podobny przypadek ma miejsce nawet w obecnej ramówce – ale może bez nazwisk 😉

Sara robi Show, a ja żałuję, iż Piotr Głowacki dostał niewielką rolę, która prędzej, czy później się zakończy.
W tych wszystkich przepychankach, ustawianych kłótniach i wzajemnych pretensjach żal tylko Dominika. Dzieciaki są okrutne.

Dlaczego cioteczka z kotami pluła jadem i niszczyła Justynę?
Obstawiam, że „Dziadek” był jej mężem, a zdrada i wieść o ciąży siostry sprawiły, że kobieta oszalała z nieszczęścia.

Kim jest Szef, który zleca zbirom wysiedlenia z kamienic i pobicia ludzi?
Wsłuchiwałam się w głos, Piotr też nie był zaskoczony widokiem mężczyzny. Ojciec Filipa to czarny charakter sezonu.

Monika będzie się zadręczać, a z czasem z pewnością zrozumie, że darzy uczuciami właściciela Bazy.
Tylko już czas powoli kończyć dochodzenia i całość zamknąć przed finałem. Agentka może dostać kolejne zlecenia, kolorowych bohaterów, a dzieciaki niechaj żyją sobie w innym miejscu. Odwiedzajmy ich sporadycznie.
Zmęczona już jestem urzędniczymi intrygami związanymi ze świetlicą.

Czekam tylko na Prezesów, Starczyńską i romans sprzątaczki.

Za całość (szkoda, że wydarzenia na wsi nie trwały dłużej) – 2 bobry.

6 odpowiedzi do “Druga szansa „Powiedzmy, że źle Cię oceniłem” – po odcinku 9”

  1. Z hejtem i lajkami było świetne, Sara zidiociała dla mnie do reszty, zastanawiam się jak ona została gwiazdą, czekam co dalej z Moniką i Piotrem, Prezesem i Starczynską, Poliną i Svensonem, czarny charakter wiadomo kto, ciekawe jest to, jakim to trzeba być czlowiekiem, że własny dzieciak niem żadnych złudzeń co do twojej osoby, straszne.

  2. Odcinek mi się bardzo podobał. Sezon się powoli kończy, ciekaw jestem, jak się zakończy i czy będzie 5. sezon. Na wiosnę Diagnoza, Agent, Masterchef Junior… Boję się, że Drugiej szansy nie zobaczymy.

  3. wydaje mi się, że będzie 5 sezon, liczę na to,że Kożuchowska ma zmysł do interesów i podpisała kontrakt na dodatkowe 3 sezony, oni na pewno się liczyli z tym, że część ludzi przestanie oglądać serial po śmierci Kryńskiego, też wydaje mi się, że ten sezon specjalnie był spokojniejszy, aby Diagnoza zaczęła grać 1 skrzypce, bali się powtórki Belle Epoque, ale oczywiście to tylko gdybanie, informacji dokładnej nie ma, zobaczymy 🙂

  4. Agnieszka, mam nadzieję, że masz rację. 5 sezon ma być, tak powiedział Miszczak, ale sugerował trochę, że dopiero na jesień 2018. Ale z drugiej strony to co on mówi nie zawsze się spełnia. Kożuchowska mówiła też na livie, że trwają prace nad 5 sezonem. Ale jak przypomnę sobie o drugich sezonach Az po sufit i Na noże i jeszcze o Kaprysie Losu to tak naprawdę nic nie jest pewne.

  5. Tak sobie gdybam, ale uważam że wszystko zależy od kontraktów, Diagnoza już wiemy że będą 3 sezony, podobnie miala 2 szansa, myślę że teraz będzie podobnie, dla 1 sezonu Kożuchowska i Żurawski nie pakowali by się w serial

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *