Druga szansa – streszczenie odcinka nr 2

Już coraz więcej się wyjaśnia.
Wklejam streszczenie w całości, jednak do tych, którzy czekają na „Drugą szansę” mam prośbę – Nie czytać 😉
Jest bardzo szczegółowe.

W mediach w najlepsze trwa nagonka na Monikę Borecką, popularną agentkę gwiazd, która została aresztowana i jest podejrzana o handel nielegalnymi środkami odchudzającymi zawierającymi narkotyki. Do Moniki zostaje przyklejona łatka dilerki a strata reputacji w show biznesie oznacza utratę wszystkiego. Borecka traci przyjaciół, pozycję w ZEIT Studio i narzeczonego. Jej cały świat, wszystko, na co tak ciężko pracowała zostaje jej w jednej chwili odebrane. W zamian zostaje skierowana na osiemdziesiąt godzin prac społecznych w szpitalu. Ukrywając się przed natarczywością paparazzi, pomieszkuje kątem u swojej siostry Lidki. Załamuje się, nie wie, co robić dalej. Dopiero wizyta rodziców pomaga Monice stanąć na nowo na nogi.
Monika nowe życie zaczyna od odpracowania zasądzonej kary i pojawia się w szpitalu, gdzie spotyka mężczyznę, z którym utknęła w windzie – Marcina. Okazuje się, że Marcin pracuje tu jako chirurg, a Monika… zostaje sprzątaczką. Spotkanie z przystojnym chirurgiem kończy się katastrofą. Monika dostaje kolejny cios…

14 odpowiedzi do “Druga szansa – streszczenie odcinka nr 2”

 1. czyli wiadomo jaki będzie finał. Kurde, niech nas zaskoczą i w finale Kożuchowska nie będzie z tym Świederskim.

 2. Łukasz i myślę, że w zasadzie to dobrze… Ja chętnie zerknę w TV na nowość TVNu…
  Czyżby nowa moda?
  Jestem ZA.

 3. Droga Adminko przeczytałem jedną pozytywną opinię Korwin Piotrowskiej, która gra w tym serialu i to produkcja jej stacji, więc obiektywna nie jest. Poza tym niestety ale ciężko przetrawić głównych bohaterów.

 4. Ja czekam i nic nie czytam, żeby się sama przekonać, ale jakieś mam takie przeczucie że może to być klapa ze względu na obsadę.
  Ogólnie nie przepadam za panią Kożuchowską.

 5. Dorgie koleżanki i koledzy na stronie filmpolski.pl są zdjęcia zarówno z Drugiej szansy jak i Powiedz tak. Może zabrzmie jak męska szowinistyczna świnia, ale pod względem fotek obsady zdecydowanie wolę Powiedz tak. Zawadzka i Więdłocha prezentują się świetnie, pal licho treść skoro takie laski grają 🙂 będzie na co patrzeć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *