Druga szansa – „Ty gdzieś wyjeżdzasz?” po odcinku 3×06

No i jak obstawiacie – Kto jest dręczycielem Moniki?
Ja rozdzielam typ na dwie części – widzieliśmy, że brat Zeita siedział nad stroną Boreckiej i to prawdopodobnie on wkleił link z przekierowaniem i numerem telefonu.
Jest też nowy asystent. Po działaniach Sary z podrzuceniem narkotyków obstawiam, że to najbliższe towarzystwo najbardziej zaszkodzi menadżerce.

A tak na marginesie – jakim cudem policja nie dotarła jeszcze do IP komputera, czy danych właściciela domeny? Ewidentnie w naszym kraju zmieniło się dużo, ale opieszałość organów ścigania jest na podobnym poziomie co kilkanaście lat temu  😉 I „panienka z okienka” pijąca kefir – przypomniały się czasy urzędniczek, czy Pań z Dziekanatu 😉

Cieszę się, że do obsady dołączyła kolorowa Marieta Żukowska. Szykuje się romans z Rakiem. Nie mam nic przeciwko – uwielbiam Mecwaldowskiego.

Scenarzyści powoli szarżują z postacią graną przez Pana Topę. Adam robi się nieprzyjemny, nachalny, a jego pewność siebie niebawem przekroczy niebezpieczne granice.

Marcin nie widzi potrzeby, aby walczyć o ukochaną, tym bardziej, że przy małej Basi cały czas „czuwa” Swenson.
Lepiej siedzieć w ciemnym pokoju i wspominać, niż umówić się na herbatę i rozmowę.
To już powtórka z rozrywki i nawet nie chce mi się rozpisywać.

Podobnie powrót Justyny.
O matko ileż można wałkować ten temat? Już się ucieszyłam, że pozbyliśmy się smutnych min nastolatków, którzy sami nie wiedzą czego chcą, a tutaj Bum! Rozmowa telefoniczna i artystka wróciła do Warszawy.
Niebawem rozstanie i kolejne łzy. I tak w „koło Macieju”.

Sara postanowiła się ogarnąć, a jej wywiad stanie się najmocniejszym punktem nowego kanału.
W sumie Prezes ma rację. Kolejne interwencje, czy wywiady z „kobietami mafii”… To jest oferta programowa dla młodych, wykształconych, pracujących Pań?

Powiedzcie mi po kiego grzybka Borecka tarabaniła się z niemowlakiem do studia? Okazało się, że cały materiał być na laptopie i kilka rundek w samochodzie z asystentem wystarczyło, aby dograć szczegóły. To Jacek  nie mógł się pofatygować do niej z komputerem?
Zauważyliście, że małą Basię gra kilku aktorów? W ramionach Swensona była inna, w samochodzie usypiała większa „wersja” 😉

Odcinek przeciętny.
Żuraw i czapla podejście kolejne. Trop policji żaden, jedynie miła i uśmiechnięta sąsiadka, która nie bała się wysokości i muzyka na plus.
0,5 bobra za „pociućkasz” 😀
2,5 bobra.

Jedna odpowiedź do “Druga szansa – „Ty gdzieś wyjeżdzasz?” po odcinku 3×06”

  1. mojemu bratu ukradli laptopa. Po IP namierzył złodzieja i wskazał policji dokładną lokalizację swojego laptopa. I co? No właśnie: policja powiedziała, że NIC nie mogą zrobić.. Oto polska policja..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *