Druga szansa – W czwartym sezonie nastąpi przeskok czasowy!

Aż mi się ciśnie na usta: „A nie mówiłam”. Obstawiałam pogrzeb, ale po finale czułam, że pożegnamy Kryńskiego.
Tak też się stanie.
Borecka w żałobie, rok po śmierci ukochanego zacznie układać sobie życie na nowo.
Premiera od 11 września 2017.
Poniżej informacja od TVN – z opisem głównych wątków.

Po tragicznej śmierci Marcina, Monika będzie próbowała ułożyć swoje życie na nowo. W trudnych chwilach z pomocą i wsparciem przyjdą zaufani przyjaciele. Na szczęście przed Borecką szybko pojawi się ważne wyzwanie. Jej nowym celem stanie się ratowanie BAZY – miejsca na warszawskiej Pradze, prowadzonego przez zbuntowanego społecznika Piotra Marczaka (Michał Żurawski). Pomoc dzieciom z trudnych rodzin stanie się nową misją głównej bohaterki, a relacje z intrygującym mężczyzną zaczną być coraz bliższe. Piotr ma za sobą tajemniczą przeszłość. Czy Monice uda się przebić przez mur jego sekretów? Sporo zmian czeka także innych bohaterów „Drugiej szansy”.

Zmęczony popularnością Ksawery (Maciej Musiałowski) postanowi porzucić karierę muzyczną i pójść w ślady ojca. Jego bliscy nie przyjmą jednak tej decyzji z entuzjazmem. Chłopak będzie musiał zweryfikować swoje plany na przyszłość oraz znaleźć własną receptę na szczęście.

Pod znakiem zapytania staną dotychczasowe plany życiowe Jakuba (Rafał Królikowski). Rozczarowany kolejną miłosną porażką Zeit wróci w rodzinne strony, starając się odzyskać spokój ducha. Nieoczekiwanie spotka tam dawną miłość ze szkolnych lat – Kaśkę (Magdalena Różczka). Pełna temperamentu kobieta przykuje jego uwagę, ale droga do jej serca nie będzie łatwa.

Trudne wybory czekają Sarę Daymer (Magdalena Boczarska). Zakochana aktorka, zaślepiona uczuciem do pragnącego za wszelką cenę sławy Kamila (Mikołaj Roznerski), zgodzi się na udział w ryzykownym projekcie. Czy będzie to koniec jej kariery filmowej? Czy Sarze uda się wyrwać spod toksycznego wpływu ukochanego? Już od września przed bohaterami serialu „Druga szansa” wiele zaskakujących doświadczeń, życiowych zakrętów oraz radosnych wydarzeń. Tego nie można przegapić!

źródło: TVN

6 odpowiedzi do “Druga szansa – W czwartym sezonie nastąpi przeskok czasowy!”

  1. Ja również czułam że skończy się to śmiercią Marcina. Czuję również, że to może być ostatni sezon serialu…

  2. A ja sobie myślę, że wątek Kryńskiego wyczerpał się w połowie drugiego sezonu. Takie podchody jak w Szkole podstawowej, rozstania, powroty, fochy i inne pierdoły bardzo męczyły.
    Może nowy bohater wpuści trochę świeżego powietrza?

  3. A ja myślę, że może to dla serialu dobrze? W końcu w życiu też nie zawsze jest happy end.. Tyle że ta Borecka to jakaś wyjątkowo pechowa jest..

  4. Tak myślę że gdyby pani Przybylska żyła to grała by Sarę, ewidentne podobieństwo merytoryczne. Niby aktorka , ale jednak z niedokończonym wykształceniem , odnosi sukcesy.

  5. nowa miłość w życiu Moniki, jestem na tak, już nie mogłam znieść Kryńskiego, między nim a Moniką nie było chemii, może tylko w 1 sezonie, ciągnięcie historii z Kryńskim nie miało sensu, byłoby banalnie, ślub i miłość na wieki, oczywiście do następnej kłótni, ciągłych pretensji i wyprowadzki Kryńskiego, nic na siłę. Świderski jest przystojny ale jakoś nie lubię jego gry.

  6. Ja również myślę, że to zrobi dobrze dla serialu. Każdy serial powinien mieć jakiś cel, jakieś pytanie. W 1. sezonie chodziło głównie o to, co jest najważniejsze w życiu. Jeszcze dało się to podciągnąć pod 2. sezon i kawałek trzeciego. Niestety w ostatnich odcinkach czegoś brakowało. Teraz będziemy się zastanawiać nad wieloma rzeczami, jak na przykład, czy los da Monice kolejną szansę na szczęście, czy czas leczy rany albo jak nie patrzeć wstecz. Bardzo czekam na 4. sezon!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *