Duch w dom – premiera na Wielkanoc

A dokładniej w poniedziałek o godzinie 20:15 w TVP 1!
Serial ukazuje perypetie oryginalnej rodziny. Małżonkowie Leszek (Piotr Gąsowski) i Beata (Agnieszka Pilaszewska) wraz z trójką dzieci: Julią, Kasią i Kacprem oraz 70-letnią babcią Olą (Marta Lipińska) mieszkają w przedwojennej willi w spokojnej dzielnicy. Pan domu pracuje jako skrzypek w jednym z teatrów muzycznych. Za to seniorka rodu, mimo iż dotknięta sklerozą, posiada szczególny dar. Jako jedyna widzi to, czego pozostali domownicy nie dostrzegają. Staruszkę nawiedzają bowiem duchy jej zmarłych teściów – Heleny (Anna Romantowska) i Jerzego (Piotr Fronczewski).

Dlaczego nie odeszli? O tym zdecydowała Helena. Po swojej śmierci uznała, że wszystko popadnie w ruinę, dlatego musi zostać i wszystko nadzorować. Jerzy został z żoną – ponieważ nigdy nie miał za wiele do powiedzenia. Oczywiście zmarły miłośnik imprez i pięknych kobiet nie ma zamiaru zmieniać swoich przyzwyczajeń – co z tego wyniknie – zobaczymy.
Będziecie oglądać nowy serial?

fot. tvp.pl
fot. Anna Górajska

2 odpowiedzi do “Duch w dom – premiera na Wielkanoc”

  1. a ja wlasnie napisalam wrazenia po odcinku 🙂 ja jeszcze daje szanse tej „produkcji” aczkolwiek masz znowu duzo racji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *