Duże zmiany w 9 sezonie Chirurgów

Shonda ujawniła wiele zmian, które zobaczymy w najnowszym sezonie.
Spoilery niżej.

Pierwszy odcinek będzie rozgrywał się w przyszłości. Akcja serialu przesunie się o dwa, trzy miesiące do przodu. Zobaczymy bohaterów, dowiemy się gdzie pracują i jak układa im się życie. W drugim epizodzie ponownie zobaczymy akcję z finału – czyli rozbity w lesie samolot.

Trzeci odcinek będzie już kontynuował wątek bohaterów w przyszłości.

Czeka nas zupełna nowość. Do tej pory akcja Chirurgów działa się w Seattle Grace. W dziewiątym sezonie – jak zdradziła producentka będziemy oglądać pracę lekarzy w dwóch szpitalach.
Niektórzy bohaterowie odejdą do nowego miejsca ale poznamy wszystkie aspekty ich decyzji.

Czy lekarze będą w traumie po dramatycznych wydarzeniach?. Owszem, aczkolwiek nie będzie powtórki z siódmego sezonu. Wypadek lotniczy i jego konsekwencje zejdą na dalszy plan. Właśnie po to akcja zostaje przesunięta do przodu.

Czy Arizona przeżyje? – tego Shonda nie chciała zdradzić.
Na pewno Derek będzie miał problem z dłonią, Meredith zmieni się (za sprawą śmierci Lexie), a Cristina i Owen w końcu pogodzą się ze sobą (nie stanie się to jednak szybko ale ma być pięknie).

Spore zmiany. Ale wiadomo już dlaczego produkcja potrzebowała kilku nowych lekarzy. Akcja w dwóch szpitalach, nowe wątki, nowe postacie… Brzmi całkiem interesująco.
Szkoda tylko Marka…

Jedna odpowiedź do “Duże zmiany w 9 sezonie Chirurgów”

  1. troche za duzo traum ci lekarze przezyli….. final z samolotem to juz bylo troche za duzo. lubialam ten serial ale od jakiegos czasu to juz poprostu nierealistyczna smieszna bajka 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *