+ zdjęcia z planu!
Kogo w serialu zagrają nowi aktorzy i co czeka dzielne mieszkanki Wisteria Lane! Ujawniono dużo szczegółów dotyczących najnowszej serii!
Nie wyjawiono, której z “Desperatek” zostało zamienione dziecko i dlaczego Paul powraca na Wisteria Lane - i chyba bardzo dobrze, bo nie byłoby sensu oglądać nowych odcinków.
Co jednak zobaczymy?

Vanessa Williams zagra Renee Perry byłą współlokatorkę Lynette z Colegu, która wprowadza się na Wisteria Lane po “kłopotach z mężem”. Obie kobiety łączą przyjacielsko-wrogie relacje - powiedział producent Bob Daily.
Renee wyjechała do NY, gdzie poślubiła bardzo bogatego sportowca, a konkretnie zawodnika baseballu. Zawsze była bogatsza niż Lynette, a do tego preferowała bezdzietny styl życia - dlatego już można się spodziewać “przyjacielskich” kłótni. Wiadomo również, że kobiety będą konkurować ze sobą. Dużo ludzi w sąsiedztwie zauważy wzajemne relacje przyjaciółek. Aktorka Felicity (Lynette) cieszy się jednak na dużą dawkę humoru i zabawy.

Brian Austin Green dołącza do obsady jako kontrahent, którego zatrudnia Bree (jak wiadomo kobieta będzie ponownie singielką). O względy przystojnego pracownika będzie jednak musiała rywalizować z nową sąsiadką - Renee. Produkcja ujawniła jednak, że to będzie bardzo dobry czas dla Bree, która staje się wolna, zaczyna randkować i umawiać się z młodszym, pracującym fizycznie facetem.

Powrót Paula.
Mężczyzna ma żal do sąsiadów, ma plan i młodą żonę (opisywana wcześniej Emily Bergl).
Ich znajomość rozpoczęła się od korespondencji. Beth pisała z człowiekiem skazanym za morderstwo, pokochała go i wyszła za niego za mąż kiedy był jeszcze w więzieniu. Dużym zaskoczeniem będzie dla niej informacja, że Paul wychodzi na wolność.
Dodatkowo Paul będzie chciał spotkać się z synem. Zach pojawi się jednak w późniejszych odcinkach.

Susan.
W ostatnich minutach szóstej serii widzieliśmy ile kosztuje ją wyprowadzka z ukochanego domu. Dlatego też kobieta będzie chciała zrobić wszystko aby wrócić na Wisteria Lane. Zaangażuje się w ciemne interesy w Internecie prowadzone przez Lainie Kazan (tajemnicza sąsiadka Susan, która miała prowadzić podwójne życie). Czekają ją również wątki komediowe jako gospodarza domu, w którym mieszka Paul.

Dodatkowo Marc Cherry wyjawił, że Carlos zacznie nowy sezon bez brody! (wziął udział w filmie “A Streetcar Named Desire” podczas przerwy w serialu do roli w którym musiał się ogolić). Aktor pytał produkcję, czy może przez pewien czas nosić sztuczną brodę - ale Marc nie wyraził na to zgody.
“Nie widziałem go dawno bez bródki i on wygląda jak czternastolatek” powiedział Cherry.

fot.http://community.livejournal.com