Dwa nowe seriale „medyczne” w FOX jesienią – informacje, zwiastuny, zdjęcia

Już od 17 września stacja rozpoczyna emisję serialu pt.”The Mob Doctor”. Osiem dni później 25.09.2012 widzowie będą mogli również oglądać „The Mindy Project”.
Oba seriale będą opowiadać o środowisku lekarzy. Czy się różnią, kto znalazł się w obsadzie – przeczytacie poniżej.

„The Mob Doctor”

Dr Grace Devlin (w tej roli Jordana Spiro) jest głównym rezydentem Szpitala Chicago’s Roosevelt Medical Center. Jest inteligentna, pewna siebie i świetna w swoim zawodzie. Jest jednym z najlepiej zapowiadających się młodych chirurgów w kraju. Jednak aby spłacić długi hazardowe brata musi rozpocząć współpracę z mafią… Usuwanie kul z martwych ciał, ratowanie koni wyścigowych i leczenie gangstera z zaburzeniami erekcji – to stanie się jej „normą”. Jednak czego nie robi się dla rodziny?
Pracując dla mafii musi być dyskretna.

W rolach głównych: Jordana Spiro jako Grace Devlin
William Forsythe jako Alexander Constantine
Jaime Lee Kirchner jako Olivia Watson
James Carpinello jako Franco
Jesse Lee Soffer jako Danny Devlin
Zach Gilford jako Brett Robinson

[exp link=”http://www.youtube.com/v/hjWoi-53g-E?version=3&hl=pl_PL” swf=”yes”]

„The Mindy Project”


Mindy Kaling to aktorka, komik i pisarz. Jesienią zobaczymy nowy serial z jej udziałem. Zabawna, ironiczna i inteligentna Mindy Lahiri to ginekolog, z problemami osobistymi.
Postać nie pozbędzie się porównań do Bridget Johnes. Dziewczyna chce znaleźć prawdziwą miłość, schudnąć, czytać więcej książek i wydawać mniej pieniędzy. Przy okazji w jej życiu „wpadka goni wpadkę”. Niewłaściwy toast na przyjęciu weselnym byłego faceta zakończy się kąpielą w basenie i aresztowaniem za zakłócanie porządku.
Zobaczcie zwiastun.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *