Dwa nowe seriale w Polsacie?

Se.pl dzisiaj obwieścił, że Polsat stara się pozyskać Joannę Moro do dwóch nowych produkcji, które pojawią się w jesiennej ramówce.

Finalistka „Tańca z gwiazdami” miała zagrać jedną z głównych ról w Powiedz Tak, jednak wybrała Blondynkę. Jak wiadomo w Majakach pojawi się kolejna „Sylwia Kubus”, więc stacja chce, aby aktorka zagrała w nowym serialu.
Ile w tym prawdy? Nie mam pojęcia.


Wiemy, że Powiedz Tak zakończy się na pierwszym sezonie i Polsat musi znaleźć nową produkcję na miejsce skasowanej nowości.

Jeszcze nie wiadomo czy Pani Nina postawi na seriale, które mają słabą oglądalność… Być może tym razem to będzie jakiś „show”?

6 odpowiedzi do “Dwa nowe seriale w Polsacie?”

  1. Zamiast zająć się dopracowaniem Powiedz tak pracują nad gniotami, które zejdą po sezonie. Miejsce staruszki Terentiew jest na hamaku pod gruszą

  2. Ancia,

    pogardliwe pisanie o Pani Terentiew, której, jeśli chodzi o dorobek telewizyjny, możesz czyścić buty, jest nie na miejscu. Co do ewentualnego transferu Joanny Moro raczej szału nie będzie, ale obym się mylił;)

  3. Dorobek telewizyjny? a jakieś to wielkie dzieło ta Pani wyprodukowała czy zrobiła? Zdzisiek poziom tej Pani jest podobny jak innej królowej seriali czyli tej od mjm

  4. Cokolwiek by nie mówić, MjM przynosi zyski. Nie wiem, ile masz lat, ale chyba jesteś bardzo młoda. Pani Terentiew byłą m.in. dyrektor programową TVP2. To za jej czasów, już w III RP wyprodukowano wiele ciekawych programów, nie tylko seriali, m.in.”Europa da się lubić”, „Kocham kino”, że o autorskim programie „Bezludna wyspa” nie wspomnę.

  5. Natalia Rybicka nową blondynką w TVP i nowe 13 odcinków 5 sezonu blondynki zimą 2016/2017 roku w TVP 1 HD w rolę sylwi kubus wcieli się Natalia Rybicka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *