Dwa śluby na Ealingu

Asia i Mariola przymierzają suknie ślubne i wpadają na pomysł, aby razem wziąć ślub w polskim kościele na Ealingu. Przekonują do tego pomysłu miejscowego księdza. Do Andrzeja i Asi przyjeżdża rodzina w związku z ich ślubem, który postanowili wziąć w Londynie. Ojciec Asi podpytuje Andrzeja, czy po ślubie małżonkowie nie wróciliby do Polski. Andrzej nerwowo zaprzecza.

Urażony ojciec wychodzi z domu i nie pojawia się na kościelnej uroczystości. Do kościoła nie mogą również dotrzeć Darek i Mariolą, którzy oddali swoje klucze gościom i nie mogą się dostać do domu, by przebrać się do ślubu. W końcu Darek wybija szybę, ale czekają ich jeszcze kolejne przykre niespodzianki. Ostatecznie po wielu perypetiach Darek i Mariola w rozdartej sukni trafiają do kościoła.
Asia w sukni ślubnej biegnie przez miasto do klubu Mariana, gdzie siedzi urażony ojciec. Ostatecznie wyjaśniają sobie wszelkie nieporozumienia. W efekcie ojciec prowadzi Asię do ślubu. Asia z Andrzejem i Mariola z Darkiem biorą ślub w polskim kościele na Ealingu.
Perypetie ślubne w odcinku 15 i 16 Londyńczyków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *