Dwie piękności w Szpilkach na Giewoncie

W dziesiątym odcinku (emisja w Polsacie 3 listopada 2011) w serialu pojawią się Natalia Rybicka i Anna Czartoryska. Kogo zagrają – przeczytacie poniżej. Obie Panie prezentują się zjawiskowo!

Agnieszka (Natalia Rybicka) przyjedzie z Warszawy na zlecenie firmy realizującej kontrowersyjną inwestycję w Zakopanem. Jej zadaniem będzie przekonać mieszkańców do budowy hotelu, pod który inwestor chce wykupić intratne działki w Zakopanem, w tym te, na których stoją pensjonaty Ewy i Lucyny oraz Marty. Agnieszka będzie starała się poprawić wizerunek inwestora. Zamieszka w pensjonacie Ewy i będzie próbowała załagodzić złą atmosferę wokół budowy, którą stworzył niezawodny Rafał Kocój (Marcin Kwaśny). Współpraca z Rafałem wystawi Agnieszkę na trudne próby, pokaże jak silną jest osobą i co jest dla niej naprawdę ważne.

Xenia (Anna Czartorystka) zagra właścicielkę klubu muzycznego, która jest również wokalistką i liderką zespołu w nim grającego. Xenia, zachwycona grą Bartka ( Krzysztof Wieszczek ) na skrzypcach będzie go nakłaniać, aby dołączył do jej zespołu. Jest typem kobiety, która zawsze dostaje co chce. Ale czy uda jej się to z góralem?

źródło:http://www.szpilkinagiewoncie.polsat.pl

2 odpowiedzi do “Dwie piękności w Szpilkach na Giewoncie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *