Dwóch i pół 9 – co w końcu z Charliem i Ashtonem?

Nikt nic nie może powiedzieć, aktorzy podpisali nawet zobowiązania, że nie wyjawią niczego co czeka nas w dziewiątym sezonie Dwóch i pół. A jednak wiadomo sporo.

Wujek Charlie z pewnością nie wróci do serialu (Charlie Sheen zostanie uśmiercony ale na razie nie wiadomo do końca jak – czy to będzie wcześniej zapowiadany wypadek samochodowy czyli skok z klifu, a może jednak trafi go piorun? scenarzyści muszą teraz zdecydować, czy pokazać wcześniej nakręcony materiał, który łatwo można zakończyć udziałem kaskaderów, czy aktorzy, którzy zostali na planie będą tylko opowiadać jak zginął ich dobrodziej).
Trwają zakłady u bukmacherów.
W premierowym odcinku dziewiątej serii z pewnością zobaczymy pogrzeb Charliego i na tę okoliczność wrócą wszystkie (lub prawie wszystkie) dziewczyny, które przewinęły się przez jego życie.

Dom na plaży tak jak pisałam wcześniej zostanie wystawiony na sprzedaż. I tutaj niespodzianka kolejna! W grupie potencjalnych kupców zobaczymy prawdziwe gwiazdy (łącznie z aktorami z innych seriali). Pojawi się m.in. Ashton Kutcher.

To on jak wiadomo od dawna definitywnie kupi dom. Wyżej napisane wydarzenia nie zmieszczą się w jednym odcinku, dlatego już teraz twórcy zapewniają nas, że ostateczne wprowadzenie nowej postaci potrwa dwa tygodnie.

Raymond, który kupi dom będzie się chyba nazywał Walden Schmidt. Ma być internetowym „bilionerem” ze złamanym sercem. Dlaczego zatrzyma w Malibu Jake’a i Alana? Tego jeszcze nie wiadomo. Być może zrobi mu się ich po prostu żal, a może był taki zapis w testamencie wujka Charliego?
I do kogo pójdą pieniądze ze sprzedaży posiadłości? (w sensie kto je odziedziczy?). Zobaczymy już we wrześniu.

A moim zdaniem dwa pierwsze odcinki będą miały rekordową oglądalność przy okazji widzowie będą chcieli zobaczyć jak się wyrzuca z najlepiej opłacanego serialu – jego główną gwiazdę. Po trzecim odcinku oglądalność zacznie dramatycznie spadać, do końca serii zostanie garstka ludzi. Chociaż należy też dodać, że Nina Tassler zapowiedziała, że nowy sezon z nowym „wujkiem” ma być lepszy i skecze mają być bardziej inteligentne.

Wszystko jak zwykle wyjdzie w przysłowiowym „praniu”
. Premiera najnowszych odcinków Dwóch i pół 19 września 2011.

Jedna odpowiedź do “Dwóch i pół 9 – co w końcu z Charliem i Ashtonem?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *