Co słychać u dziecięcych aktorów takich hitów jak Alf, Cudowne lata czy Roseanne?. Co obecnie robią, jak wyglądają? Zobaczcie sami.
A dzieciom z okazji ich święta - Wszystkiego najlepszego!

Na początek - Rudy. Znana wszystkim z serialu Bill Cosby Show. Keshia Knight Pulliam, która wcielała się w rolę sympatycznej córeczki skończyła socjologię i obecnie występuje w produkcjach filmowych. Dzisiaj wygląda tak:


Kevin Arnold - czyli Kevin z “Cudownych lat”. Fred Savage obecnie również gra w filmach, dodatkowo jest producentem i reżyserem wielu produkcji.

Jego koleżanka z planu, a zarazem serialowa miłość - Winnie Cooper. Danica McKellar jest absolwentką matematyki na Uniwersytecie Kalifornijskim i autorką dwóch książek z tej dziedziny.

dzisiaj wygląda tak:

A najlepszy przyjaciel Paul Pfeiffer, w którego rolę wcielał się Josh Saviano obecnie jest prawnikiem.(a nie jak krążyła plotka Marilynem Mansonem).

Kolejny hit - “Roseanne”. Opowieść o rodzinie z typowymi problemami ze szkołą,pracą i pieniędzmi. Trójka dzieci.
Becky. Po serialu występowała w kilku produkcjach filmowych i serialowych. Miedzy innymi w SATC, Fringe (epizodycznie jako np. wytatuowana dziewczyna). Można ją zobaczyć w filmie The Extra Man.

Drugą Becky była Sarah Chalke, obecnie znana aktorka serialowa (Chorzy doktorzy, jak poznałem Waszą matkę) i filmowa.

Darlene - znamy ją obecnie z serialu The Big Bang Theory - jako byłą dziewczynę Leonarda. Mało kto wie, że para spotkała się już na planie “Roseanne”.

Występowała w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Z ciekawostek - wraz ze swoją życiową partnerką wychowują dwójkę dzieci syna Leviego Hanka oraz córkę Sawyer.

Najtrudniej znaleźć informację o najmłodszym członku rodziny - D.J.-u, w którego rolę wcielał się Michael Fishman, który również próbuje swoich sił w filmie.

Dla mnie na zawsze dzieci Roseanne będą wyglądać tak:

Alf. To poza sympatycznym kosmitą z planety Melmack dwójka dzieci.
Benji Gregory - czyli Brian największy przyjaciel i obrońca Alfa.

Nie mam pojęcia dlaczego tylko jedno zdjęcie dorosłego “Briana” obiegło świat. Aktor ma już 32 lata, a zdjęcie cały czas z deskorolką :)

A jego siostra? Też stara się bywać w filmach i serialach - ale lista ról nie wygląda imponująco.

A amerykańska wersja Niani? Pamiętacie słodziutką Gracie? najmłodsza córeczka Maxwella obecnie grywa role ślicznych femme fatale - na pewno kojarzycie ją z roli Mii w  Callifornication.

Kolejny Brian - tym razem z serialu Dr Quinn. Aktor (Shawn Toovey) dalej gra w filmach - m.in. w remakach serialu o przygodach sympatycznej Pani doktor, oraz w reklamach.

Michelle z serialu “Pełna chata” widać wszędzie. Siostry Olsen wiedziały jak inwestować w nazwisko. Wystąpiły w przeszło pięćdziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Dodatkowo założyły firmę, która produkuje filmy i gadżety. Określane są mianem “najbardziej znanych sióstr świata). I każdy wie jak wyglądają.

Ich serialowe rodzeństwo radzi sobie z różnym skutkiem. A obecnie wyglądają tak:

Stephanie

i DJ, która ma już swoją prywatną “pełną chatę”. Na zdjęciu z mężem (rosyjski hokeista) i trójka dzieci.

A Wy za którym serialowym dzieckiem najbardziej tęsknicie?