Z okazji światowego Dnia kota warto przypomnieć te, które pojawiły się w serialach!

Przysmak Alfa


Kot domowy, w łaty. Jego właścicielem jest rodzina Tannerów. Kot ma pecha odkąd w tej samej rodzinie pojawił się Alf! Mimo, że Alf obiecuje, że nie zje zwierzaka, co jakiś czas jednak przypomina sobie o ulubionym smakołyku.

Rademenes

Kot pojawił się w serialu “Siedem życzeń” - uratowany z rąk chuliganów potrafił się odwdzięczyć.  Rademenes raz w tygodniu spełniał życzenie Darka. Hator, Hator Hator…
(Kot mówił głosem Macieja Zembatego.)

Maniek

Kot najsłynniejszej polskiej prawniczki “Magdy M.” Maniuś wysłuchiwał jej  zwierzeń, a niekiedy mrużył oczy. Ciekawostką jest fakt, że aktorka jest uczulona na sierść.
W rolę Maniusia - wcielały się trzy koty.

Salem

Gadający kot Sabriny - nastoletniej czarownicy. Pyskaty, bezczelny i … “sztuczny”. Prawdziwy kot pojawiał się owszem w scenach wyjścia z pokoju, zeskoków ze stołu itp. Jednak Sabrina rozmawiała z “maskotką”.

Kot - matka Phoebe
Puszysty zwierzak wskakuje do pokrowca gitary dziewczyny, która uważa, że kot jest drugim wcieleniem jej matki. Kot zostaje oddany. Przy okazji serialu “Przyjaciele” nie można zapomnieć o największym przeboju Phoebe - czyli “Smelly cat”.

Jeżeli widzisz ten tekst, włącz obsługę JavaScript-u w swojej przeglądarce.

Pozdrawiamy również Garfielda, Klakiera, Tom’a, Filemona i Bonifacego - ale to koty z bajek :D
A JAKI KOT JEST WASZYM ULUBIEŃCEM?

fot.
tvp.pl
film.onet.pl
koty.pl
videos.geourdu.com