Tradycyjnie zrobimy sondę, która pozwoli nam wybrać Najlepszego serialowego tatę (najlepszą mamą zostały ex aequo Barbara Mostowiak z M jak miłość i Teresa Miłowicz - mama Magdy M).
Świetnych ojców też nie brakuje. Kto jest najlepszy? Który najoryginalniejszy, najśmieszniejszy lub najbardziej charakterystyczny?
Głosujcie w sondzie.Tradycyjnie podzieliłam kandydatów na grupy - z każdej ósemki przechodzi najlepsza trójka.
Wybory zakończymy oczywiście 23 czerwca!

Tadeusz Kral - Naznaczony

Nauczyciel matematyki w Liceum, który musi walczyć z przeszłością o swoją rodzinę. Zdecydowany poświęcić życie za spokój najbliższych.

Darek Janowski - 39 i pół

Ojciec luzak. Ma nastoletniego syna dla którego jest bardziej przyjacielem niż tatą, a później poznajemy jego córkę Amandę. Wpada w problemy, jednak jak trzeba stanie na rzęsach aby pomóc rodzinie. Nigdy nie jest z nim nudno. Fan żużla i dobrej muzyki.

Tadeusz Koniuszko - Zmiennicy


Syn Marian to źródło kłopotów i porażek wychowawczych. Ale ojciec wydał każde pieniądze aby jego synowi lepiej wiodło się w życiu - a miał co wydawać. Przykładem jest pamiętny kurs na prawo jazdy, na który wysłał Kasię.

Krzysztof Kornatowski -  Usta usta

Zarabia na dom i utrzymanie rodziny. Kiedy mógł stracić syna uświadomił sobie, że jest on dla niego najważniejszy. Na dobranoc czyta raporty. Oczekuje narodzin kolejnego potomka (potomków).

Michał Chojnicki - Klan

Ojciec, który zajmuje się synami podczas nieobecności matki. Pracuje na budowie. Kilka razy próbował ułożyć sobie życie z kobietami z różnym skutkiem, nawet otarł się o możliwość zakażenia wirusem HIV - aż poznał Zytę. Obecnie największy problem ma z udowodnieniem ojcu ukochanej kobiety, że jest idealnym partnerem.

Kusy - Ranczo

Na punkcie swojej córki Dorotki kompletnie zwariował. Wszystko wyparzał i dezynfekował. Chce być ojcem idealnym - dlatego szuka klucza do wychowania córki pytając innych mężczyzn o zdanie. Były alkoholik, który obecnie martwi się o los swojej rodziny.

Paweł Leszczyński - Licencja na wychowanie

Zajmował się domem, kiedy jego żona robiła karierę. Obecnie również pracuje. Stara się nie wtrącać, jednak pomysły jego żony zawsze pakują go w kłopoty. Traktuje swoje dzieci po partnersku - a przynajmniej się stara.

Marek Zimiński - Na Wspólnej

Ojciec dwóch córek, które najczęściej mają problemy z nieodpowiednimi facetami. Zawsze służy pomocą i dobrą radą. Fan Daniela - chłopaka Oli. Uczciwy i dobroduszny. Stanowi wsparcie dla całej rodziny. I grywa w zespole rockowym.

n

fot.plejada.pl, flmpolski.pl, radiozet.pl, medialink.pl, fakt.pl,film.interia.pl,tvp.pl