Dziewczyny ze Lwowa – kilka informacji o bohaterach nowego serialu

W jesiennej ramówce TVP1 zobaczymy nowy serial twórców Ranczo.
Jak podaje se.pl Dziewczyny ze Lwowa to opowieść o grupie przyjaciółek z Ukrainy, które przyjeżdżają do Warszawy, aby znaleźć pracę i odmienić swój los.
Kim są bohaterki?
Uliana (Anna Gorajska) jest skrzypaczką, która straciła pracę we lwowskiej filharmonii i samotnie wychowuje córeczkę.

Polina (Magdalena Wróbel) jej agencja modelek na Ukrainie zbankrutowała, bo wspólnik okazał się złodziejem. Przedsiębiorcza kobieta zajmie się w Polsce nowymi interesami m.in. zostanie brygadzistką w firmie sprzątającej, założy firmę kosmetyczną i będzie handlować dziecięcymi ubrankami.

Olyia (Katarzyna Ucherska) przyjedzie do Polski, aby zdobyć pieniądze dla swojego narzeczonego (Józef Pawłowski), który okaże się niezwykłym kombinatorem.

Swietłana (Anna Maria Buczek) Na Ukrainie była inżynierem, jednak musi schować swoje ambicje do kieszeni, ponieważ ma na utrzymaniu dwójkę dzieci.

Dziewczyny wynajmują pokój w zrujnowanej kamienicy. W rolę ich gospodarza wcieli się Marian Dziędziel.
Marta Lipińska zagra Panią Nowakową, u której będzie sprzątać Olyia. Egoistyczna pani domu zmieni się pod wpływem dziewczyny i zapragnie jej pomóc.

W pozostałych rolach: Krzysztof Stelmaszyk, Ignacy Gogolewski, Dorota Segda, Stanisław Brejdygant, Paulina Chapko.
Serial w TVP1 już w jesiennej ramówce.

fot. https://www.facebook.com/pages/Wojciech-Adamczyk/

2 odpowiedzi do “Dziewczyny ze Lwowa – kilka informacji o bohaterach nowego serialu”

  1. Streszczenie odcinka1:
    Z powodu trudnych sytuacji życiowych cztery Ukrainki postanawiają przeprowadzić się do Polski. Uliana, młoda absolwentka konserwatorium we Lwowie, po rozwodzie zostaje z dzieckiem bez środków do życia i szans na pracę. Polina straciła wszystkie pieniądze na inwestycji w agencję modelek, która właśnie zbankrutowała. Olia jest prostą dziewczyną, nieprzytomnie zakochaną w Igorze, który potrafi tę miłość wykorzystać. Swietłana to matka dwójki dzieci, która desperacko pragnie stabilizacji opartej na ramieniu odpowiedniego mężczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *