Dziewczyny ze Lwowa najlepiej oglądaną premierą

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl oglądalność „Dziewczyn” powiększa się z odcinka na odcinek. Trzeci epizod zebrał przed telewizorami 3,5 mln widzów.
W porównaniu z ubiegłym rokiem, kiedy stacja nadawała Blondynkę TVP1 zyskało 720 tysięcy widzów.

Na II miejscu znajduje się program Aplauz, Aplauz, a na III MBTM Tylko muzyka.

Czy 3,5 mln to hit? Ciężko powiedzieć. W porównaniu do M jak miłość, czy Ranczo serial radzi sobie słabo, jednak wśród nowości, które zbierają max 2 mln. nie jest źle.

7 odpowiedzi do “Dziewczyny ze Lwowa najlepiej oglądaną premierą”

 1. Osobiście uważam że jest to spowodowane dniem i godziną emisji, bo w niedzielę naprawdę nie ma co oglądać więc większość ogląda ten serial.

 2. Kasia jest mnóstwo do oglądania w niedzielę – może nie seriali, ale to poza sobotą najlepszy dzień na widownię 🙂
  Aczkolwiek masz rację. Poza Ranczo w tym samym czasie może być włożone cokolwiek jak „Blondynka, czy Domy nad Rozlewiskiem” i tak czy siak 3 miliony kapnie. Taki fenomen, z którym nie ma co dyskutować.
  Nie dziwię się, że Dziewczyny zbierają widownię. W zasadzie po okrutnych sezonach Ciszy, czy Blondynki można było się tego spodziewać.
  Ale ja po takim Reżyserze i takim Scenarzyście spodziewałam się fajerwerków. Nie mam pojęcia co się dzieje, że odcinki przypominają karuzelę – raz na szczycie, innym razem tragedia i sam dół.

 3. Adminko zgodzę się jeśli ktoś ma, kablówkę, czy satelitarną to pewnie znajdzie coś do oglądania innego poza Dziewczynami czy programami na tvn czy polsacie, ale wiele ludzi ma tylko zwykłą telewizje cyfrową, do tego są to starsi ludzie którzy wolą obejrzeć serial, film a nie kolejny „durny” program. Po za tym później leci rolnik szuka żony, który cieszy się tez dużą oglądalnością, więc wiele osób nie chce zaczynać oglądać filmu jak zaraz będzie oglądało ten program. Dlatego uważam że jeśli w niedzielę wieczorem w tym samym czasie leciały Dziewczyny i np. Skazane to myślę że Skazane by wygrały.

 4. Rolnika proszę mi nie obrażać 😉 Tak ja mam kablówkę i około 300 programów, aczkolwiek w niedzielę naprawdę nie ma co oglądać 😀 !!!
  Zazwyczaj około 20:00 rodzina z przyzwyczajenia jest na MBTM Tylko muzyka, lub Aplauzy czekając na Rolnika/ Masterchef.
  Kasia masz rację, ale nie do końca. Jeśli u mnie w rodzinie każdy w niedzielę walczy o pilota, to myślę, że Skazane, które wymagają jednak skupienia przepadają z kretesem.
  To nie ten rodzaj rozrywki.

  Nota bene – nie widziałam, ani jednego odcinka Blondynki, czy Domu w TV, a Dziewczyny jednak oglądaliśmy. Ciekawe jak się liczy tą całą oglądalność 😉

 5. Znowu mi ucięło jak pisałam z telefonu, wiec napisze jeszcze raz, teraz na komputerze 🙂 (wydaje mi się ze to wina emiotek bo ucina w tym miejscu jak jest buźka)
  W życiu nie obrażam Rolnika bo sama go oglądam 🙂 Ogólnie uważam że nasze społeczeństwo nie lubi ambitnych pozycji na których trzeba pomyśleć czy się skupić, woli oglądać coś co może lecieć w tle a i tak wiadomo o co chodzi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *