Ela uwiedzie Tadeusza?

W 9 odcinku „Przepisu” Elka, która nie ma szczęścia w miłości pozna Tadeusza…
Jak podaje se.pl kobieta stwierdzi, że spotkała mężczyznę swojego życia i będzie chciała go uwieść. Do akcji wkroczy Pola, zazdrosna o ukochanego, z którym będzie mieć dzieci.

Kobieta będzie wściekła, kiedy zobaczy jak Tadeusz próbuje poderwać byłą żonę Jerzego(!!!)

12 odpowiedzi do “Ela uwiedzie Tadeusza?”

 1. buahahaha 😀 nie no, nie mogę strawić tego serialu. Błagam Was!! To teraz już każdy z każdym będzie chciał być? 😀
  ….Więcej się nie wypowiadam….

 2. Ja tam uważam że Popławska ma w sobie „to coś”,Elka była rewelacyjna w 2,3 sezonie! Potem w czwartym jakaś się taka dziwna zrobiła,dziwne zamiary miała.I wciąż liczę na jej wątek z Marcelem,potem jak już wróciła w obecnej serii,liczyłem na coś ciekawszego niż w czwartej.Nagle zaczęła znów „pić” do Jerzego,potem mnie oświeciło że chodzi o jego długi.
  Jak to jest z tym byłym mieszkaniem Jerzego,ona je sprzedała przed swoim wyjazdem?Bo oglądałem siódmy odcinek i wciąż nie ogarniam gdzie ona teraz mieszka.

 3. Mam pomysł: w finale Elka niech będzie z Andrzejem, Anka z Tadeuszem, a Pola z Jerzym, aha no i jeszcze Irena z Karolem, Wanda z Michałem, Stefan z Ritą, a Mańka z rudowłosym Jackiem Kapotą.
  W tym serialu już mnie nic nie zdziwi…

 4. „Z przyczyn technicznych emisja tego odcinka została przesunięta. Dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej go udostępnić.” Czyli recenzja z przyczyn niezależnych również zostaje przesunięta na bliżej nieokreślony czas 😉

 5. ale plik na ipli jest uszkodzony i działa tylko do 33 minuty (zawiesza się podczas sadzenia drzewek). Próbowałam już kilka razy oglądać i nic z tego 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *