Elizabeth Hurley – gościnnie w Plotkarze

Aktorka ma zagrać znaczącą postać w piątym sezonie Gossip Girl.
Jej postać będzie się nazywać Diana Payne i będzie inteligentną potentatką w branży medialnej. Jej pojawienie się na Upper East Side ma znacząco wpłynąć na życie wszystkich bohaterów, a w szczególności na działania tytułowej Plotkary.

Media i zamieszanie wokół plotkarskiego portalu? Zapowiada się ciekawie.

fot.hollywood.vidpic.net

10 odpowiedzi do “Elizabeth Hurley – gościnnie w Plotkarze”

  1. Jeśli tak to musiałby być to chyba ostatni odcinek. Bez sensu gdyby miało to nastąpić wcześniej.

  2. nie nie. To nie ona będzie plotkarą. Za poważna i za bogata jest na to. Plotkara to samozwaniec, ktoś z otoczenia UES i znajomy bohaterów – takie mam przynajmniej zdanie. Elizabeth pojawi się gościnnie w kilku odcinkach. Podejrzewam, że jako specjalistka od mediów weźmie sobie na cel dziewczynkę, która pisze kontrowersyjne wiadomości, którymi żyją bogate sfery. Przecież z tego można zrobić przyzwoite pieniądze. A Plotkara się nie ujawni.

  3. adminie, mam pytanie. kiedy pojawią się zdjęcia z planu? masz może jakieś informacje na ten temat?:)

  4. O ile wiem to aktorzy mają wrócić na plan tylko tu nie pamiętam bo gdzieś ostatnio czytałam ale pamietam że albo pod koniec lipca albo sierpnia ale raczej sierpnia bo tak mi coś świta, tyle czytam tych stron że nie mogę spamiętać na której to było. I tak długo ….

  5. nie no przecież ona nie bd Plotkarą tylko będzie wpływać na jej działanie…to znaczy że może ona odkryje kim jest Gossip Girl alebo będzie miała coś wspólnego z jednym z głównych bohaterów, przez oc będzie mieszać plotkarze w jakiś sposób, a może na przykład założy jakąś konkurencyjną strone albo coś w tym stylu, albo będzie dziennikarką i napisze o niej artykuł, albo będzie jej szykać, albo coś…….nie wiem już sama…….pogubiłam się w moich rozmyśleniach:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *