Elżbieta Kwinata i Przemysław Bluszcz 12 kwietnia w „Hotelu 52”!

Elżbieta Kwinata i Przemysław Bluszcz 12 kwietnia w „Hotelu 52”!
12 kwietnia w „Hotelu 52” pokoje wynajmą: Elżbieta Kwinata oraz Przemysław Bluszcz. Zapowiada się odcinek pełen emocji! Naga kobieta przestraszy gości hotelowych, Lucy wpadnie w oko jednemu z gości, Prus zacznie uwodzić Iwonę, ciąża Marzeny będzie zagrożona, być może Natalia wróci do malowania, a na koniec – Marta i Damian pójdą na randkę!

Jola (Magdalena Stużyńska) i Kuba (Paweł Tomaszewski) przygotowują pokój na przyjazd siostry Wiktora Prusa, Dominiki (Elżbieta Kwinta). Zgodnie z umową rodzeństwo spotyka się co roku w rocznicę śmierci ich matki. Pojawienie się Dominiki wywoła niemałe zamieszanie w Hotelu 52 – szczególnie, gdy w skąpej bieliźnie będzie spacerowała po korytarzu hotelowym ku zaskoczeniu i zgorszeniu personelu oraz gości… Węsząca sensacje Lucy (Lucyna Malec) snuje przypuszczenia, że rezydent sprowadza sobie kobiety lekkich obyczajów z zagranicy. Tymczasem okazuje się, że stan Marzeny (Magdalena Popławska) jest ciężki. Prawdopodobnie resztę ciąży będzie musiała przeleżeć – tylko wtedy jest szansa, że urodzi zdrowe dziecko. Andrzej (Marek Bukowski) bije się z myślami – zastanawia się, czy nie powiedzieć Igorowi (Kamil Kula) o ciąży Przybylskiej. Czy zdecyduje się wyjawić synowi prawdę? W kącie gabinetu Natalii (Laura Samojłowicz) Marcin (Antoni Paradowski) zauważa obrazy, które Lipska kiedyś namalowała. Dopytuje się, dlaczego zerwała z malarstwem. Natalia wyznaje, że skończyła z tym, gdy dowiedziała się, że jej prace nabywał jej własny ojciec. Jest przekonana, że nie ma talentu malarskiego. Marcin postanawia przywrócić przyjaciółce wiarę w siebie i pasję do tworzenia… Personel hotelowy nie może poradzić sobie z wyjątkowo absorbującym gościem – Albertem Pokorą (Przemysław Bluszcz). Mężczyzna zamęcza coraz to bardziej wymyślnymi zachciankami. Szczególnie Lucy będzie wykończona wypełnianiem poleceń gościa. Wkrótce okaże się, że wpadła w oko Albertowi! Czy kroi się nowy romans? Prusowi (Jacek Koman) w końcu udaje się namówić Iwonę (Magdalena Cielecka) na wspólną kolację. Towarzyszy im siostra Wiktora. Andrzej z racji choroby zostaje w łóżku. Choć Prus będzie ukrywał swoją fascynację menadżerką Hotelu 52, nie ujdzie to uwadze jego siostry.

2 odpowiedzi do “Elżbieta Kwinata i Przemysław Bluszcz 12 kwietnia w „Hotelu 52”!”

  1. Ja na miejscu Iwony nie dałabym się namówić na kolację z Wiktorem tylko została w domu i opiekowała się swoim mężem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *