Elżbieta Romanowska w nowym serialu Telewizji Polsat „2XL”

Sałata, kawa, kawa i sałata a wieczorem uczta – taką dietę stosuje Agata (Elżbieta Romanowska) – biolog „na wiecznej diecie”. Poznajcie jedną z głównych bohaterek nowego serialu Telewizji Polsat „2XL”.
Agata (Elżbieta Romanowska) jest kierownikiem laboratorium biochemii w prywatnym laboratorium badań śladów biologicznych. Agata to typ samotnika. Z pozoru „żelazna dama”. Twarda, silna, zdecydowana, konkretna. Wydawać by się mogło, że nic nie może jej złamać. Jest świetnie zorganizowana, sprawna, rzeczowa oraz bardzo wymagająca wobec siebie i podwładnych.


Podświadomie boi się zranienia, więc sama pierwsza atakuje, nawet gdy nie ma ku temu powodu. Agata ufa jedynie parze swoich przyjaciół – Bożenie (Ewa Kaim) i Jurkowi (Marek Kaliszuk) oraz psu Marlonowi. Przed nimi pokazuje swoje prawdziwe, wrażliwe oblicze.
Głęboko zraniona w młodości wciąż uważa, że facet kobiecie nie jest do niczego potrzebny, a już na pewno nie do szczęścia. Ubiera się wygodnie i praktycznie. Nie lubi podkreślać swojej kobiecości. Zresztą uważa, że tego nie potrzebuje. Kiedyś Miss Pomorza, dziś zmaga się z nadwagą. Ma kłopoty z bólem kręgosłupa. Dlatego próbuje schudnąć za pomocą drastycznej diety złożonej wyłącznie z kawy i sałaty. Kolejne omdlenie powoduje, że Agata umawia się na wizytę do dietetyczki. W ten sposób poznaje Laurę (Edyta Jungowska).
Co je łączy? Nadwaga, samotność i tęsknota za oszałamiającą sylwetką i wielką miłością. Czy wzajemne wsparcie pozwoli im zrealizować marzenie o rozmiarze S?

fot.Polsat S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *