Emilka a sprawa Agnieszki

Wpadło mi do głowy pytanie. Raczej ciekawostka.
Wiemy, że para z Na Wspólnej Agnieszka i Rafał nie mogą mieć dziecka, nie mogą nawet adoptować ze względu na bujną, przeszłość kobiety z wątkiem alkoholowym. I szybko zostawiono ten wątek w spokoju, żeby jeszcze szybciej do ich warszawskiego domu wprowadzić Emilkę.
Licealistka jak wiadomo jest w ciąży, na razie bezskutecznie będzie sięstrać skontaktować z byłym „sponsorem”, aż do akcji wkroczy Rafał. Jak wiadomo Emilka zostanie w Warszawie.

Jak szybko można dodać 2+2 żeby wyszedł wynik?
Aga i Rafał = brak dziecka
Emilka = nieplanowa ciąża.
Czy myślicie podobnie jak ja, że pojawienie się dziewczyny w Warszawie to szansa na rodzicielstwo dla pary, która nie może mieć dzieci?

Tylko teraz zastanawiam się jak to się może odbyć. Czy scenarzyści wymyślą pozostawienie dziecka dla pary i zrzeczenie się rodzicielstwa, czy raczej pomoc przy dziecku dla dziewczyny, która będzie studiować i robić karierę.

Jak myślicie. Czy nieplanowana ciąża Emilki jest wybawieniem dla Agi i Rafała?

fot.http://nawspolnej.plejada.pl

4 odpowiedzi do “Emilka a sprawa Agnieszki”

  1. nie pomyślałam o tym, ale może tak być, byłby pretekst później do kolejnych perypetii i kłopotów za jakiś czas, gdy np. Emilka oddałaby dziecko, potem jednak chciałaby je odzyskać itp. możliwości jest wiele..

  2. Faktycznie jest duże prawdopodobieństwo, że tak będzie. Ale i tak głupio wymyślili z tą ciążą Emilki 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *