Ewa Gawryluk i Jacek Borkowski u boku komisarza Aleksa

W 4. odcinku 13. sezonu „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 12 października o godzinie 20.40 w TVP1) gościnnie wystąpią Ewa Gawryluk i Jacek Borkowski.

Grani przez nich bohaterowie to Sadowscy, właściciele dużej firmy developerskiej. Alex znajdzie kości ich zaginionego trzy lata wcześniej 17-letniego syna Konrada. Z kolei w ogrodzie czworonożny detektyw wpadnie na ślady zamordowanej dziewczyny.


Jakie były motywy zbrodni? I wreszcie kto jest mordercą, a kto zleceniodawcą zabójstw?

CO MÓWIĄ KOŚCI – odc. 4

Alex podczas spaceru z Górskim (Krystian Wieczorek) wykopuje na pobliskiej budowie fragmenty ludzkich kości. Okazuje się, że trafiły tu wraz ze żwirem przywiezionym wywrotkami z jednego z wyrobisk.

Policjanci jadą do wskazanej kopalni żwiru i tam odkrywają pozostałe fragmenty kości, w tym czaszkę z dziurą od kuli. Testy DNA wskazują, że szczątki należały do Konrada Sadowskiego, syna właścicieli dużej firmy deweloperskiej, który zaginął trzy lata wcześniej w wieku siedemnastu lat. Policjanci zawiadamiają rodzinę o śmierci chłopaka.

Podczas wizyty w ich domu Alex odkopuje w ogródku damską szpilkę ze śladami krwi. Testy DNA wskazują, że należał do zamordowanej trzy lata wcześniej Wiktorii Jarzębskiej.

Czy te morderstwa są ze sobą powiązane? W jaki sposób zakrwawiony bucik dziewczyny znalazł się w ogrodzie Sadowskich?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *