Ewa przyjmie oświadczyny Grzegorza!

Kiedy zacznie nam się wydawać, że między nią, a Bartkiem wszystko układa się pomyślnie do akcji wkroczy Eliza! Wcześniej będzie sprzeczka, chłopak pojawi się w biurze z bukietem kwiatów, co zakończy się… kolejną kłótnią.
Jednak czarę goryczy przeleje plan Elizy, która aby zaszkodzić Drawskiej będzie uwodzić Bartka.
Do Zakopanego przyjedzie były narzeczony – Grzegorz. Mężczyzna postanawia ostatni raz zawalczyć o Ewę. Tym razem postanawia iść na całość i oświadcza się ukochanej. A ona… no cóż nagle zdaje sobie sprawę, że mężczyzna, którego złapała w łóżku ze swoją najlepszą przyjaciółką nie jest wcale taki zły. Przyjmuje oświadczyny i razem z narzeczonym jadą do Warszawy aby przekazać informacje o ślubie Barbarze.

Jak się domyślacie mama nie będzie zachwycona decyzją Ewy. Ale obieca pomóc w przygotowaniach do ślubu. Pracownicy również widzą, że Drawska popełnia błąd, bo tak naprawdę kocha innego.
Urządzają jej wieczór panieński, na który Wiki zaprasza kapelę Bartka.

Czy pomysł wypali i zakochani pogodzą się wreszcie? Zobaczymy po 18 listopada.

fot.http://www.szpilkinagiewoncie.polsat.pl/

10 odpowiedzi do “Ewa przyjmie oświadczyny Grzegorza!”

  1. chyba zwariowala. cos dziwnego dzieje sie z ewa wybaczy gosciowi zlapanie na sexie z kolezanka a nie moze wybaczyc jakiejs glupiej klotni????????

  2. Zgadzam się. Tym razem scenarzyści przegięli! Grześkowi wybacza zdradę z najlepszą przyjaciółką, a Bartkowi wypomina `koleżanki`. Bez sensu!

  3. No tak, ale z Grześkiem była kilka lat i zna całe jego życie, do tego dochodzi sentyment. A Bartek to jedna wielka zagadka, nawet nie powiedział Ewie, że ma żonę.

  4. sentyment sentymentem ale nielogicznosc jest pewna. Jesli nadal cos czuje do grzegorza to niech da spokoj bartkowi 🙂 hakuna tez ma racje i tak sie wszystko sypnie jak sie dowie ze ma zone… fajnie sie to oglada 🙂

  5. A poza tym, czemu scenarzyści na siłę chcą ją z kimś związać? Skoro i Grzegorzowi i Bartkowi ma coś do zarzucenia, to może niech pobędzie trochę sama?

  6. chyba nie 🙂 raczej nieudanym slubem Ewy i Grzegorza. Jeszcze tylko 3 odcinki do konca, a w przedostatnim trwaja przygotowania do slubu Drawskiej z warszawskim narzeczonym 🙂 a Bartek nie moze stanac za niego na slubnym kobiercu, chocby bardzo chcial – bo ma żonę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *