Fabijański jak Pattinson – „Linia Życia”

Choć Tomasz Ciachorowski ma opinię przystojniaka w serialu „Linia Życia”, to jego pozycja jest zagrożona. Młoda konkurencja depcze aktorowi po piętach. Młodszy od Ciachorowskiego Sebastian Fabijański ma już swoje wielbicielki. I nie chodzi tylko o konkurujące o względy serialowego Kamila Aleksandrę Hamkało i Weronikę Asińską, lecz o fanki, którym marzy się poznanie przystojnego aktora.

„Dużo młodych dziewczyn przyjeżdża na plan, czasem musimy Sebastiana ukrywać przed nimi, żeby ekipa mogła normalnie pracować” – mówi osoba z produkcji serialu.
Takie same problemy, jak nasz aktor, ma jego kolega po fachu Brytyjczyk Robert Pattinson. Zaledwie rok starszy od Sebastiana, który po roli wampira Edwarda w sadze „Zmierzch” nie może spokojnie przejść ulicą w obawie przed rozszalałymi fankami. Na szczęście dla Sebastiana, jego wielbicielki chcą tylko zrobić sobie z nim zdjęcie.

A Wam który blondyn bardziej przypadł do gustu?

3 odpowiedzi do “Fabijański jak Pattinson – „Linia Życia””

  1. to oczywiście że Seba,dla mnie on mimo ze młodszy od Tomka to jest od niego o 100 razy bardziej męski 😉 mmm w ogóle niezłe ciacho z Seby jest

  2. A w Tancerzach to grać nie mógł -.-‚
    Oczywiście, że Sebastian. Ciachorowski jest nie w moim guście :O

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *