Filip Bobek, Ada Fijał i Klaudia Halejcio w Hotelu 52

Kilka dni temu zastanawialiśmy się kto zajmie miejsce na recepcji i kto zastąpi konsjerża.
TeleTydzień zdradza kilka ważnych informacji o zmianach w personelu. Nowym konsjerżem zostanie Filip Bobek! (chociaż kilka sezonów temu był lekarzem – Hubertem).

Tym razem wcieli się w Tomasza Rusieckiego, który pracował w paryskim hotelu.

We Francji poznał kobietę swojego życia – Lisę. Jednak rodzina dziewczyny nie zaakceptowała wybranka córki.

Na recepcji zamiast Daniela kolejna kobieta. W roli Sary Wyrzykowskiej zobaczymy – Klaudię Halejcio. Bohaterka ma 23 lata, jest inteligentna, zna cztery języki obce. W przeszłości została zraniona przez mężczyznę, więc postanowiła mścić się na kolejnych adoratorach.
Wpadnie w oko nowemu konsjerżowi oraz Kubie! Który szykuję się do ślubu z Martą.

Nowa szefowa sali restauracyjnej to Beata Krajewska (w tej roli Ada Fijał). Rozwódka, która wspomina swoje małżeństwo jak koszmar. Okaże się, że jej były mąż to Andrzej! (Marek Bukowski). Kobieta będzie chciała zrezygnować z posady, kiedy dowie się, że musi współpracować ze swoim ex. Jednak sytuacja finansowa zmusi ją do zostania w Hotelu 52. Beata może liczyć na wsparcie kelnera Roberta.

3 odpowiedzi do “Filip Bobek, Ada Fijał i Klaudia Halejcio w Hotelu 52”

  1. ej no Bobek już przecież był! Nie mam nic przeciwko jego roli ale czemu robi sie z ludzi idiotów? Kiedyś był lekarzem specjalistą, który pomagał Kumorek, a traz nagle staje się gościem, co wraca z Francji i jest konsjerżem? Brakujee w Polsce aktorów czy jak? A jak chcieli Bobka do Hotelu 52 to przeciez zawsze mozna to wytlumaczyc, że lekarz stracił prawo do wykonywania zawodu, zna hotel, szuka roboty itp

  2. ja się ciesze ze wkoncu zobacze filipa dluzej niz na kilka sekund wiec kasiek zamknij sie i nie szukaj dziury w calym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *