Filip Bobek w odcinku 8 KSD

Podejrzewam, że odcinek ósmy Klubu Szalonych Dziewic będzie mieć rekordową oglądalność. Po długim czasie zobaczymy na ekranie Filipa Bobka – jako Dawida Rietmana. Interesujący dziennikarz zostanie zaproszony przez Magdę na parapetówkę!

Na przyjęciu Beata nawet na chwilę nie opuszcza Jana. Marek wyjeżdża służbowo do Berlina. Joanna chcąc mu zrobić niespodziankę, bez uprzedzenia zjawia się na peronie. Widząc, że Borkowskiemu towarzyszy atrakcyjna fotograf, urządza scenę zazdrości. Karolina kłóci się z Mikołajem. Każe mu opuścić swoje mieszkanie. Ostatecznie sama przeprowadza się do Darii, która właśnie stara się o pracę w łomżyńskiej gazecie. Anka znajduje w sypialni Jana damskie majtki. Mówi Magdzie, że podejrzewa go o romans.

fot.http://www.plejada.pl/

4 odpowiedzi do “Filip Bobek w odcinku 8 KSD”

  1. juhuuuu! no to na pewno ogladne ten odcinek. Szkoda, ze nie gra zadnej glownej roli.. ale mowi sie trudno

  2. Chyba nasz rację adminku! Będzie rekord 🙂 🙂
    Ja też chętnie zobaczę Filipa Bobka na ekranie. Trochę szkoda, że znowu serial i znowu „amant” ale co tam!. Doczekamy się dobraj roli dla Filipa. W Brzyduli grał moim zdaniem – genialnie! Rola była dość prosta, serialowa ale zagrał świetnie – szczególnie w drugiej części gdy grał nieszczęśliwie zakochanego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *