Filmowo-serialowa jesień w Tele5

Jesień 2011 w telewizji Tele5 obfitować będzie w liczne premiery filmowe i serialowe. Nie zabraknie także produkcji własnych.

„Tej jesieni będziemy mieli mnóstwo premier filmowych, od września do listopada łącznie ponad 70 nowych filmów, m.in.: „Cień wampira” z Johnem Malkovicem, „Gloria” z Sharon Stone, „Kobieta muszkieter” z Gerardem Depardieu oraz „Kopalnie króla Salomona” z Patrickiem Swayze”- mówi Piotr Borys, dyrektor programowy Tele5.

We wrześniu w niedziele o godzinie 15:10 stacja zaproponuje swoim widzom pasmo klasyki filmowej w prawdziwymi perłami światowego kina, m.in.: „Stąd do wieczności” z Burtem Lancasterem, „Rewolwerowiec” z Johnem Wayne, „Na nabrzeżach” z Marlonem Brando, „15:10 do Yumy” z Glenem Fordem.

W jesiennej ofercie programowej stacji nie zabraknie nowości serialowych. Już w najbliższą sobotę, 3 września będzie miał premierę amerykański serial kryminalny: „Komisariat drugi” ze znaną z Doktora House Amber Tamblyn.


Serial opowiada historię detektyw Casey Shraeger, która zostaje w pilnym trybie przeniesiona z obyczajówki do wydziału zabójstw, aby pomóc w dochodzeniu w sprawie śmierci jednego z pracujących w Komisariacie Drugim policjantów. Emisja serialu w soboty i niedziele o godzinie 22:05.

Na początku września będzie miał także swoją premierę hiszpański serial kryminalny „Geneza” (zwiastun:

który opowiada historię brutalnego morderstwa, dokonanego przez zabójcę-psychopatę. Gdy opinia publiczna zaczyna wywierać na śledczych dużą presję, do akcji wkracza Mateo i jego ekipa, w skład której wchodzą inspektorzy policji, technicy i specjaliści medycyny sądowej. Emisja serialu soboty i niedziele o godzinie 23:00.

Na antenie zagoszczą także kolejne sezony seriali „Straż graniczna” i „Tanie linie”.
W październiku Tele5 zacznie też emisję wszystkich programów telewizyjnych słynnego Benny Hilla – od najstarszych z 1970 roku po ostatnie z roku 1989.

Stały element ramówki stanowić będą produkcje Tele5: „Plusy dodatnie, plusy ujemne Tomasza Wołka”, „Lub Czasopisma! z Mają Frykowską i Robertem Patoletą.

„Mam nadzieję, że nasza jesienna oferta spotka się z uznaniem widzów i umocni nasz wizerunek stacji proponującej dobrą rozrywkę” – mówi Piotr Borys.

[exp link=”http://www.youtube.com/v/CIDrOMH2foo?version=3&hl=pl_PL” swf=”yes”]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *