FLASH GORDON w grudniu w Tele5

„FLASH GORDON” zrealizowany został na podstawie kultowego komiksu pod tym samym tytułem. Emisja premierowego odcinka serialu na antenie Tele5 od 5 grudnia o godzinie 16:55!
Serial opowiada historię młodego studenta medycyny – Stevena „Flasha” Gordona, który w poszukiwaniu swojego zaginionego ojca przemieszcza się, za pośrednictwem tunelu w czasoprzestrzeni, na inną planetę.

Swoje niesamowite przygody przeżywa wraz z dawną sympatią Dale Arden i byłym asystentem ojca, ekscentrycznym naukowcem Hansem Zarkovem.

W grudniowej ramówce polecam zwłaszcza premierowe seriale między innymi kultowy serial science fiction „FLASH GORDON”, drugi sezon lubianych przez naszych widzów „GIGANTÓW NOKAUTÓW” oraz serial rozrywkowy „BYLE DO METY”. Oprócz tego jak zawsze, codziennie dwa świetne filmy. Wyemitujemy także dwa specjalne wydania świąteczne oraz sylwestrowe programu muzycznego Disco Bandżo”– mówi Piotr Borys, dyrektor programowy Tele5.

Amerykański program typu reality show „BYLE DO METY”, który swoją premierę będzie miał 10 grudnia o godzinie 17:05 (emisja sobota i niedziela g. 17:05), pokazuje zmagania konkurujących ze sobą przedstawicieli amerykańskich miast na torze przeszkód. Zawodnicy walczą o zwycięstwo w imieniu swoich społeczności i wystawiają na próbę swoje zdolności, wytrzymałość i sprawność fizyczną. Zawody polegają na przejściu w jak najkrótszym czasie skomplikowanego toru ustawionego w wielkim basenie. Najmniejszy błąd może skończyć się kąpielą w zimnej wodzie lub w błocie. „Zaskakujące konkurencje, szybkie tempo, duch rywalizacji, a jednocześnie świetna zabawa to największe atuty tego programu”- dodaje Piotr Borys.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *