Galeria 2 sezon od 24 września – zwiastun i streszczenia odcinków

Serial „Galeria” powraca z drugim sezonem, który rozpocznie się od dramatycznego wydarzenia. Zobaczcie zwiastun i przeczytajcie streszczenia kolejnych odcinków.
Premiera 2 sezonu w poniedziałek 24.09.2012 o 18:45.

95
Dwa tygodnie temu Laura z Wiktorem oraz Karolina z Woydattem spotkali się w restauracji na lotnisku. Doszło do tragicznego w skutkach wybuchu. Na pogrzebie Laury Kossowskiej obecni są jej przyjaciele i najbliższa rodzina. Tadeusz Woydatt leży sparaliżowany w szpitalu. Odwiedzają go córki. Anita nie potrafi zaakceptować faktu, że Karolina jest jej przyrodnią siostrą. Pinokio szuka Adama, ale spotyka w barze tylko Małgosię. Kobieta próbuje namówić go do zwiedzania podziemi Galerii. Karolina odwiedza grób matki.

96
Róża próbuje ukryć pod ciemnymi okularami ślady pobicia. Beata proponuje jej pomoc w sklepie z bielizną. Pojawia się tam Łucja z grupy wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie. Pomaga jej podjąć decyzję o odejściu od Jerzego. Adam odwiedza Woydatta w szpitalu. Chce się porozumieć z ojczymem, jednak ten nie ukrywa, że nim gardzi. Do Baru u Huberta przychodzi Mirka. Obiecuje Pawłowi, że zniknie z życia Małgosi w zamian za pieniądze. Mężczyzna godzi się na układ. Postanawia wziąć szybki, wysoko oprocentowany kredyt, aby pozbyć się jej na zawsze.

97
Paweł wręcza pieniądze Mirce. Żąda, by przed wyjazdem pożegnała się z Małgosią. Adam obmyśla ze swoją prawniczką plan przejęcia majątku Woydatta. Wiktor nie wraca wieczorem do domu. Kasia i Fryderyk martwią się o niego. Róża znajduje go pijanego w barze z innymi policjantami. Mężczyzna rozpacza po utracie żony. Adam wyznaje Anicie prawdę o ojcu, który oszukał wszystkich jako Tomasz Paluch. Zapowiada, że teraz mu wszystko odbierze. Kobieta, chcąc ratować ojca, proponuje pewien układ.

98
Jerzy wręcza Róży wypowiedzenie najmu lokalu. Kobieta jest załamana. Wiktor staje w jej obronie. Anita chce, by Woydatt podpisał dokumenty upoważniające ją do wszelkich finansowych decyzji. Wkrótce Karwowski informuje leżącego w szpitalu mężczyznę, że córka przepisała na Adama połowę majątku. Tadeusz jest wściekły. Wiktor dowiaduje się od Stefana, że komendant chce go awansować. Mężczyzna ma mieszane uczucia, ale przy okazji poleca Różę na stanowisko sekretarki przełożonego. Kacper prosi Olgę o rękę. Kobieta zgadza się zostać jego żoną.

Jedna odpowiedź do “Galeria 2 sezon od 24 września – zwiastun i streszczenia odcinków”

  1. Wiecie że już 24 września zaczyna się nowy sezon???Ciekawe czy ktoś umrze….Zapowiadają się wielkie emocje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *