Galeria słabsza niż Plebania

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl najnowsza propozycja TVP1 czyli Galeria przegrywa z nadawaną w tym samym czasie rok temu Plebanią.
Pierwsze 15 odcinków widziało 2,84 mln. widzów, kiedy w tym samym czasie rok temu nadawaną Plebanię oglądało 3,32 fanów.

„Jedynka” nie jest już najlepiej oglądaną stacją w paśmie, mało tego oglądalność nadal spada. Pierwsze odcinki Galerii oglądało przeszło 3 mln. widzów (podejrzewam, że to w wyniku pomyłki ludzi, którzy czekali na kolejne epizody Plebanii), obecnie stacja znajduje się za Polsatem, który w tym czasie nadaje serial paradokumentalny „Dlaczego ja”. I już wiadomo, gdzie „uciekli” i czego o 17:30 potrzebuje widownia. Czegoś bardzo prostego, bez udziału dobrze opłacanych nazwisk.

Galeria to nadal ciekawa telenowela, z wieloma wątkami i niezłą grą aktorską. Aczkolwiek zupełnie nietrafiona godzina.  (Ps. porównajcie Galerię i Klan). Siła przyzwyczajenia. Dodatkowo brak promocji, która trafia w starszych odbiorców.

fot. film.onet.pl

4 odpowiedzi do “Galeria słabsza niż Plebania”

  1. Galeria mi sie podoba ale dupy nie urywa, więc od razu mówie, że jak coś innego o tej porze będzie i lepszego to ja chętnie zerknę. Siedzę w domu a poza tym to poza wymienionymi kanałami ja mam kilka innych dostępnych i w trakcie prasowania i ogladam jakieś Zone cluby. Od razu mówię, że nigdy, w życiu nie oglądałam Plebanii 😀

  2. Galeria jest fajna, przyjemnie się ogląda i ciekawa jestem zawsze, co będzie w następnym odcinku, ale jeszcze żadnego nie oglądałam w tv, zawsze w internecie, pora beznadziejna, albo nie ma mnie jeszcze w domu, albo muszę coś ważnego zrobić. Fajną porą była 19 np. dla Licencji na wychowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *