Game of Thrones – kolejny serial który muszę polecić

Oczywiście nastolatki i inne niewinne kobiety po raz kolejny przepraszam za HBO – nie oglądajcie tego – chyba, że za wiedzą i zgodą rodziców.
Pozostałych informuję. Chociaż widząc fragment na odkodowanym HBO i ludzi w futrach – nie macie ochoty na tę produkcję – serio POLECAM.

Nie ma takiego szumu wokół Borgias, jaki pojawił się w Grze o Tron – która również jest adaptacją książki. Przed pojawieniem się serialu nie czytałam sagi, podobno jestem jedną z niewielu, która nie zna historii i zdarzeń, dlatego też mogę czerpać z serialu pełnymi garściami. Książki zamówiłam. Ale postanowiłam przeczytać po zakończeniu pierwszej serii – nie chcę sobie psuć przyjemności.

Po raz kolejny widać, że HBO nie oszczędza. Plenery, kostiumy, charakteryzacja sprawią, że przenosimy się w zupełnie inny świat. Ale z pewnością zauważycie, że to już było – chociażby przy Spartakusie. W Grze o Tron dochodzi też wątek magiczny – bez wróżek i innych postaci z nadprzyrodzonymi możliwościami – chodzi o historię – raz brutalną, innym razem komediową, jeszcze innym razem sensacyjną – tak jak w książce ale i tym Was nie przekonam do zobaczenia serialu. Długo trwało abym w końcu rozpoczęła swoją przygodę z tą pozycją. Po raz pierwszy ktoś się uparł. A ja zainwestowałam swój czas i nie żałuję.

Jest krew, jest sex, są zadawnione porachunki i rewelacyjni bohaterowie. Jest też historia, w którą zostaniecie wciągnięci.
Nic Was nie przekona: plakaty, zapowiedzi, streszczenia lepiej niż jeden przyjaciel, który poleci Wam ten serial. Tak było w moim przypadku. Teraz ja chcę być dla Was przyjacielem. Zobaczcie Grę o tron. To czego się spodziewacie przewyższy wasze oczekiwania. I każdy postanowi przeczytać książkę. Jedni wcześniej, inni po emisji pierwszej serii.

To zdecydowanie najlepszy serial roku 2011.

Jedna odpowiedź do “Game of Thrones – kolejny serial który muszę polecić”

  1. Dziekuje za polecenie 🙂 Widziałam na razie 4 odcinki i powiem WooW. Chyba najlepszy serial tego roku 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *