Gdzie będziemy oglądać zwycięzców Telekamer 2010

Do tej pory w 2-jce (TVP2). Po zwycięstwie TVNu żadna stacja nie chce darmowo reklamować produkcji konkurencji. W tym roku „podobno” chodzi o BRZYDULĘ. Czyżby aktorzy i produkcja TVNu miała zgarnąć wszystko?. I gdzie będziemy mogli to zobaczyć? Na razie nie wiadomo. Pewne jest tylko to, że w szeroko rozumianym „Internecie”. [JEŚLI MACIE INFORMACJE, ŻE JAKAŚ STACJA SIĘ ZDECYDUJE 25 STYCZNIA 2010 EMITOWAĆ DAJCIE ZNAĆ]
Fakty:
Wydawnictwo Bauer poinformowało w komunikacie prasowym, że postanowiło zorganizować ceremonię wręczenia Telekamer 2010 zapraszając do współpracy wszystkie zainteresowane nią stacje telewizyjne i rezygnując z transmisji w którejś z nich.

– Telekamery Tele Tygodnia to od lat wielkie święto Telewizji, całej telewizji, a nie poszczególnych stacji. W tym roku rozszerzyliśmy nasz plebiscyt o nowe kategorie, między innymi o kanały tematyczne, cieszące się coraz większą popularnością widzów. Chcemy także, żeby ceremonię wręczenia nagród czytelników Tele Tygodnia mogły relacjonować wszystkie zainteresowane nią stacje telewizyjne, a nie tylko , jak dotychczas, jedna – mówi Tomasz Namysł, wiceprezes Wydawnictwa Bauer.

Ceremonia wręczenia Telekamer Tele Tygodnia 2010 odbędzie się 25 stycznia w Warszawie. Szczegóły uroczystości zostaną podane na początku stycznia ( szczegolow do tej pory nie podano)

Gala do tej pory gala była transmitowana przez TVP2, jednak w tym roku wydawnictwo Bauer, wyłączny dysponent praw do plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia, postanowiło nie powierzać TVP realizacji gali 13. edycji Telekamer Tele Tygodnia. Dziennik.pl sugeruje, że powodem takiego stanu rzeczy jest konflikt między TVP a TVN, którym nie spodobały się niektóre kategorie.

Ostatecznie Bauer postanowił sam zorganizować galę, czy pokaże ją któraś ze stacji? Nadawcy boją się sytuacji, by werdykty widzów nie promowały programów konkurencji, wszyscy pamiętają galę pokazywaną przez TVP2, na której triumf święciły produkcje głównie TVN. Jeśli Bauer nie porozumie się z żadną stacją telewizyjną galę będzie można zobaczyć na żywo tylko w Internecie.

Czyli nie będzie już transmisji z Telekamer w TV?
To kiedy mamy trzymać kciuki?

2 odpowiedzi do “Gdzie będziemy oglądać zwycięzców Telekamer 2010”

  1. no super.. mieszkam za granicą i jak znam życie nie będę miała dostępu do transmisji.
    Nie wiem co się dzieje z tvp, najpierw odwołali Tancerzy teraz to.. ;/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *