Georgina Sparks powróci na dłużej


Michelle Trachtenberg pojawi się ponownie w piątej serii (w setnym odcinku serialu). Znudzona życiem bogatej żony i matki intrygantka pojawi się na UES, a jak wiadomo wraz z nią nowe kłopoty (tym razem jej postać ma zrobić coś czego jeszcze nie widzieliśmy w serialu). Z pewnością znajdzie bratnią duszę w osobie Charlie. I odkryje sekret „kuzynki”.

Cieszycie się, że Georgina powraca?
Ja mam wrażenie, że scenarzystom wyczerpują się powoli pomysły na kobiety-intrygantki…

5 odpowiedzi do “Georgina Sparks powróci na dłużej”

  1. Mam nadzieję, że Georgina pobędzie tu troszkę dłużej, bo ją lubię. I racja, moim zdaniem scenarzystą brakuje pomysłów. Oby coś wykombinowali, bo serial zaczyna się robić troszkę nudnawy.

  2. Nie oglądałam jeszcze najnowszego odcinka ale poprzednie były nie zbyt zaskakujące. Cała ta ciąża Blair , sekret Charlie , pracująca Serina – wszystko jakoś tak płynie ale się nie klei . Oczywiście lubię Georginę mimo ze jest czarnym charakterem, wiec ciesze się z jej powrotu na dłuższy czas. Oby tylko baardzo namieszała , żeby nie było nudno.

  3. ej no… robi się nudnie, nie uważacie? powrót do balu z maskami? kolejny powrót Georginy? pojawia się jakaś Diana,która nagle się na wszystkim zna i w ogóle ze wszystkimi robi interesy? co jeszcze? Jack Bass powróci? a może Bart Bass zmartwychwstanie?
    a szczerze pisząc – za długo z Blair i Chuckiem czekali… już się nimi nie jaram :c
    boję się, że znudzi mnie ten serial,a tego bym nie chciała…
    ja chciałabym czegoś zupełnie odjechanego nowego, dzięki któremu cała GG by się zmieniła,jakieś takie wielkie coś, nie wiem co, ale jakaś wielka odmiana! 😀

  4. dokładnie masz racje gabi nudne sie juz robi wlasnei czytalam streszczenie 8 odcinka i tam znowu impreza dla blair niech juz bedzie ten slub bo zaczyna sie robic na maxa daremnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *