Goście Hotelu 52 – który był najlepszy

Przez drugą serię przewinęło się sporo aktorów, którzy wcielili się w rolę gości hotelowych. Każdy z nich przybył z innym problemem. Jedni mieli do zagrania postacie dramatyczne, inni komediowe.
Musimy poczekać na jutrzejszy odcinek aby lista była pełna i rozpoczniemy głosowanie, który z aktorów najlepiej poradził sobie w Hotelu 52.

Lista do odcinka 25 przedstawia się następująco. Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam.

Kto wypadł najlepiej?


Ewa Ziętek – teściowa szukająca „haków” na przyszłą synową. Wplątana w niebezpieczny romans.

Andrzej Gałła – polityk, który pracuje nad swoją biografią. Okazuje się, że nie jest tak nieskazitelny na jakiego się promuje. Zamawia prostytutkę do hotelu. Okazuje się, że dziewczyna do towarzystwa to jego córka.


Robert Czebotar -idealny mąż i ojciec, który przygotowuje kolację z okazji rocznicy ślubu. Okazuje się, że jest tyranem, który katuje swojego syna. Sprawa zostaje zgłoszona na policję.

Zofia Charewicz – Starsza, samotna Pani (jej dzieci robią karierę za granicą), która wróciła do Polski aby przygotować swój pogrzeb. Zostaje obrabowana z gotówki. Jej pobyt w hotelu kończy się dramatycznie.

Katarzyna Ankudowicz – swingerka. Kobieta, która dla swojego męża potrafi schować dumę do kieszeni i pozwolić na erotyczne gierki z innymi kobietami.

Marek Kalita – zdradzany mąż, który postanowił ukarać młodą żonę i brata. Organizuje kolację z okazji swoich urodzin. A w tle czai się policja.

Przemysław Pankowski – właściciel fitness klubów, który do hotelu przyjechał za namową swojego znajomego z Internetu. Mężczyzna przebiera się w kobiece ciuchy i wychodzi do restauracji. Prawda boleśnie rani jego żonę, która podejrzewała go o romans.

Rafał Cieszyński – trener biegaczek. Mężczyzna ma romans z jedną ze swoich podopiecznych. Okazuje się, że jest zarażony wirusem HIV.

Małgorzata Foremniak – matka zaginionego chłopca, która przyjeżdża do hotelu na spotkanie z jasnowidzem. Przy okazji poszukiwań zaginionego syna zaniedbuje córkę. Dochodzi do konfrontacji matki i dziecka.

Małgorzata Pieczyńska – szwedzka pisarka, która w hotelu ma spotkanie z fanami jej książek. Pojawia się również jej ojciec, który w dzieciństwie oddał ją domu dziecka. Mężczyzna szuka wybaczenia. Pani Svenson spotyka się również ze swoją siostrą, która pomaga podjąć jej decyzję.

Leszek Lichota – hodowca indyków, który chciał oczarować swoją randkę zakładając zbroję. Dziewczyna nie była jednak podrywana przypadkowo. Okazała się urzędniczką miejską odpowiedzialną za przetargi.

Magdalena Górska – przyszła panna młoda. Cierpi na poważne schorzenie – brak macicy. Okazuje się, że jej przyszły mąż zaakceptował brak seksu, ponieważ jest aseksualny. Wesele zostaje przełożone.

Krzysztof Banaszyk – dyrektor cyrku i gej, który nad wszystko kocha swojego syna. Zostaje postawiony w sytuacji bez wyjścia. Matka jego dziecka wyjeżdża z mężem do Francji. Przy okazji okazuje się, że Patryk został adoptowany i wyjeżdża razem z nimi.

fot.http://www.filmpolski.pl, hotel52.polsat.pl

4 odpowiedzi do “Goście Hotelu 52 – który był najlepszy”

  1. hodowca indyków 🙂 najlepszy ale trzeba pochwalić za gre psychola maltretującego dziecko Roberta Czebotara.
    wątek z przebierancami też był świetny. Ja zdecydowanie wolę watki komediowe

  2. Ewa Ziętek cudowna. Leszek Lichota też mi się podobał. Ciężki wybór będzie. Trzeba poczekać do jutra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *